PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3355 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
RSS

Obchody Święta Niezapominajki
Opcje newsa
Zapraszają nasJak co roku w maju Harcerskie Kluby Łączności z Bydgoszczy ("Dromader" SP2ZAO i "Emiter" SP2ZCI) włączają się w obchody Święta Niezapominajki.
Wszystkie inicjatywy naszych klubów związane z tym szczególnym kwiatem odbywają się przy współpracy z "Kapitułą Polskiej Niezapominajki" i Panem Andrzejem Zalewskim, promującym na antenie Polskiego Radia ideę Polskiej niezapominajki.
W tym roku mamy zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów do łączności ze stacją okolicznościową SN0BLP pracującą na pasmach KF i UKF z miejscowości Gołuchów (PGA: PW05, SPPA: (W)PW) w dniach 15-16 maja.
Okazją do pracy tej stacji jest odbywająca się w Ośrodku Kultury Leśnej w Gołuchwie wielka impreza krasomówcza Lasów Państwowych i EkoRadia pod nazwą konkurs "Bajarzy z Leśnej Polany".

Zapraszamy także do zdobywania dyplomu "Święto Niezapominajki" edycja 2008.

Oto regulamin tego dyplomu:
W miesiącu maju 2008 r. amatorskie stacje krótkofalarskie Harcerskich Klubów Łączności "Dromader" SP2ZAO i "Emiter" SP2ZCI z Bydgoszczy oraz posiadacze "Dyplomu Niezapominajki" będą propagowały niezapominajkę jako kwiat Polaków. Należy obowiązkowo przeprowadzić łączności /nasłuchy/ z SP2ZAO i SP2ZCI oraz 10 łączności lub nasłuchów na KF lub UKF ze stacjami posiadającymi "Dyplom Niezapominajki" – łącznie 12 łączności lub nasłuchów.
Koszt dyplomu 8.00 PLN. Dyplom można uzyskać po przesłaniu zgłoszenia na adres award managera kolegi Marka SQ2SDJ Marek Kosmowski 85-827 Bydgoszcz ul. Bohaterów Westerplatte 7/13 lub na e-mail: sq2sdj@o2.pl

Lista stacji które uzyskały Dyplom Niezapominajki w 2007r. i z którymi zaliczane są łączności (nasłuchy) do tegorocznej edycji: SP1COU, SP1CQZ, SP1DTG, SP1FLP, SP1FQN, SP1MWQ, SP1YGL, SP2ALT, SP2DHR, SP2JBJ, SP2JDG, SP2QE, SP2RXX, SP2STW, SP2UKX, SP3GVX, SP3HGD, SP3IY, SP3J, SP3NNI, SP3SXX, SP4ICP, SP4KIE, SP4OZ, SP4PSU, SP5AHR, SP5CGR, SP5ICQ, SP5IKO, SP5JLQ, SP5OXB, SP5UG/5, SP6BFL, SP7WLU, SP9CLU, SP9EHQ/2, SQ1OD, SQ2AHL, SQ3BML, SQ5FLP, SQ5NAZ, SQ6JNX, SQ6MIA, SQ7HIE, SQ7JHJ, SQ7LRB, SQ9JKD.

Info: SP2QVH
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,436,242 Unikalnych wizyt