PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3633 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
RSS

Sezon na Misia - V Piknik Radiowy w Niedźwiedziu
Opcje newsa
Piknik MiniZoo 
Sezon na Misia - V Piknik Radiowy w Niedźwiedziu (22-24.06.2012)

Jak co roku zapraszamy wszystkich kolegów na otwarcie sezonu letniego, naszą cykliczną imprezę:

V Piknik Radiowy odbywający się w gospodarstwie agroturystycznym - MiniZoo - CichoSza>>> w Niedźwiedziu, w ostatni weekend przed końcem roku szkolnego, czyli 22-24 czerwca.


Wyświetl większą mapę

Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, proszę sobie dowolnie powiększyć/pomniejszyć mapę i sprawdzić położenie. Dojazd od strony szosy Poznań - Bytom nr 11:
- Skręcamy w bok na 420 kilometrze, siódmym słupku. Droga asfaltowa do przejazdu kolejowego, potem gruntowa. Za przejazdem po dwustu metrach wjeżdżamy w las kierując się na skrzyżowaniu w środkową dróżkę [odchodzi lekko w prawo] i dojeżdżamy wzdłuż ściany lasu prosto do MiniZoo.

Do dyspozycji mamy 12 miejsc noclegowych w dwóch domkach bez łazienek - parter podwójne łóżko, pięterko - 4 prycze. Lokalizacja przy stawku. Standard typowo "turystyczny". Istnieje możliwość rozłożenia się z własnymi materacami na antresoli nad salą biesiadną. Jest miejsce na postawienie namiotów lub przyczep kempingowych. Do dyspozycji sanitariaty z prysznicem.

W pobliżu znajdują się inne gospodarstwa agroturystyczne zapewniające noclegi w wyższym standardzie:
Dla tych wszystkich, którzy chcieliby się przespać w bardziej komfortowych warunkach [szczególnie w przypadku przyjazdu z małymi dziećmi], można zamówić noclegi w pobliskim gospodarstwie agroturystycznym "Stefanówka">>>. Gospodarstwo dysponuje 20 miejscami w pokojach 2-4 osobowych. "Stefanówka" znajduje się ok. 1,5 km od naszej bazy, na szosie nr 11 [Bytom-Poznań-Kołobrzeg], niemal dokładnie w miejscu gdzie odchodzi boczna dróżka i skręcamy do MiniZoo.
Dodatkowo w tym roku nawiązaliśmy współpracę z firmą zajmująca się wypożyczaniem przyczep kempingowych>>>. Dzięki temu będzie można wynająć i postawić w MiniZoo na czas zlotu wygodne lokum.

Kolegów, szczególnie tych chcących przyjechać z rodzinami na kilka dni, prosimy o wcześniejszy kontakt jeśli chcą zarezerwować miejsca w "Stefanówce" lub wynająć przyczepę. Miejsca pod namiot, kampera lub własną przyczepę na pewno nie zabraknie.

Teren MiniZoo idealnie nadaje się na przyjazd całymi rodzinami. Dzieciaki zdecydowanie nie będą się tu nudzić. W czasie Pikniku czynny będzie bar gdzie można zamówić obiad i każdy inny posiłek. Zapraszamy wszystkich chętnych do łączności i odwiedzin choćby na krótką chwilę oraz na cowieczorne ognisko do białego świtu.

Opłaty:

MiniZoo Cicho-Sza funkcjonuje jako obiekt przyrodniczy, a utrzymanie całego zwierzyńca, oraz infrastruktury wymaga sporych wydatków. Mamy nadzieję, że opłaty pobierane przez naszych gospodarzy nie wydadzą się chętnym do przyjazdu zbyt wysokie.
- Cena za pobyt z noclegiem i korzystanie ze wszystkich atrakcji Cicho-Sza dla uczestników zlotu wynosi 15 zł od osoby za dobę. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za postawienie namiotu lub przyczepy kempingowej/kampera.
- Goście zlotu odwiedzający nas jedynie w ciągu dnia korzystają ze specjalnej zniżki na bilety wstępu.
Można także skorzystać jazdy konnej lub przejażdżki bryczką.

O wszelkie dodatkowe informacje na temat zlotu można pytać w dziale Kontakt, lub bezpośrednio pod adresem mailowym klub[at]sp3pow.pl

Info: SP3AYA
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,223,179 Unikalnych wizyt