PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3380 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 8
Użytkowników online: 0
RSS

XIII Spotkanie Krótkofalowców "Królewskie Źródła"
Opcje newsa
Królewskie Żródła - spotkaniaXIII Spotkanie Krótkofalowców "Królewskie Źródła". 09-11-2019 od godz 10:00.

Zapraszamy na coroczne spotkanie krótkofalowców w Puszczy Kozienickiej przy rezerwacie "Królewskie Źródła".

W 2019 roku to już trzynasta taka impreza. Mam nadzieję, że nie będzie pechowa. Pomysłodawcą i pierwszym organizatorem był Paweł SQ5LTL.

Ja Piotr SQ5EF i Mariusz SQ7HGN wraz z kolegami, postanowiliśmy kontynuować to tradycyjne jesienne spotkanie i w tym roku.

Zapraszamy krótkofalowców, ich rodziny, sympatyków. Osoby, które chciałyby nas poznać, dowiedzieć się o co chodzi w tym naszym trochę tajemniczym hobby i ewentualnie zapytać "jak się za to zabrać".

Nasze corocznie spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję na dużą frekwencję i w tym roku. Zapewniamy pełną infrastrukturę z tym związaną, czyli: parking, oznakowanie dojazdu, ognisko, kawkę, herbatkę,..., stoły i miejsca do siedzenia, wycieczkę po rezerwacie. Oczywiście doskonały klimat.

Lokalizacja: Lat 51.525316 Lon 21.519833 KO01SM
Dojazd z drogi 737 (Radom - Kozienice) w km 31,250 niedaleko wsi Augustów. Wjazd przy parkingu oznakowany drogowskazem "Lesniczówka". Jedziemy dalej prosto w las ok. 3 km.

Dodatkowo będzie uruchomiona stacja APRS z lokalizacją. Możliwość nawiązania kontaktu na 145,550, żeby ktoś nie zabłądził i nie jeździł po lesie do poniedziałku albo i dłużej.
Po wielu latach doświadczeń z jesienną aurą, przyjęło się powiedzenie: "Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrani ludzie". Zła pogoda, tradycyjnie została już zamówiona. Więc pamiętajmy o kurteczce, czapeczce i dobrych butach.
Oczywiście może się okazać, że dzień będzie słoneczny, ciepły, suchy i bezwietrzny. Ale za takie anomalia pogodowe organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.

Proszę o zgłaszanie chęci uczestnictwa na mój adres sq5ef-poland@o2.pl, lub na grupie Królewskie Źródła na "f". Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania.
Mile widziane uwagi, propozycje, sugestie.
Proszę też o udostępnianie i rozpropagowanie tej wiadomości, żeby dotarła do jak największej liczby osób, które mogą być zainteresowane tym spotkaniem.

Zapraszam do licznego przybycia.
Vy 73 de Piotr SQ5EF
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,636,708 Unikalnych wizyt