PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3637 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 1
RSS

Zaproszenie do QSO z SN0HQ w IARU Contest 2014
Opcje newsa
SN0HQZaproszenie do QSO z SN0HQ w  IARU Contest 2015   sn0hq

W dniach 11 i 12 lipca 2015 r. zespół SN0HQ po raz szesnasty zmierzy się ze światową czołówką zespołów reprezentujących narodowe organizacje krótkofalowców. Polski Związek Krótkofalowców, w tych zawodach reprezentowany był do tej pory 17 razy a od roku 2000, co roku robi to nieprzerwanie zespół używający znaku SN0HQ. Nasze stacje, których jest 12 pracują na każdym podstawowym paśmie KF (1,8; 3,5; 7; 14; 21; 28) tak emisja CW jak i SSB.

Drużyna SN0HQ liczy sobie kilkudziesięciu operatorów, którzy wspólnie pracują na jeden wynik zespołu. Przez lata dopracowujemy i trenujemy system wspólnej pracy przy coraz silniejszej konkurencji stacji całego Świata. Udało nam się do tej pory czterokrotnie zająć miejsce w pierwszej trójce, choć trzeba przyznać, że z roku na rok jest to coraz trudniejsze. Jak dobrze wiedzą specjaliści DX-mani i contestowcy wynik zespołu w tych zawodach zależy od wielu czynników z których propagacja oraz położenie geograficzne mają bardzo istotne i niezależne od nas znaczenie. Największym osiągnięciem polskiego krótkofalarstwa jest tutaj nie tyle sam wynik i miejsce w klasyfikacji. Za najcenniejsze uznać należy powstanie silnego, stale podnoszącego swój poziom operatorski i sprzętowy zespołu. W wyniku tego: doświadczenie, wiedza i potencjał całej grupy stale rosną co przejawia się w indywidualnych wynikach poszczególnych członków grupy we wszystkich najważniejszych zawodach na Świecie.

Zapraszamy do wsparcia naszego udziału w zawodach IARU Championship 2015 poprzez przeprowadzenie jak największej ilości łączności ze stacjami SN0HQ. W trakcie zawodów, na bieżąco będą wyświetlane informacje o częstotliwościach pracy poszczególnych stacji. Prosimy jeszcze o dopasowanie się, w miarę możliwości do warunków propagacyjnych tak by nie wołać wtedy gdy stacje SN0HQ będą akurat miały warunki i anteny skierowane na stacje DX!


Pozdrawiam serdecznie - Tomek SP6T kapitan zespołu SN0HQ
NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI!


Członkowie zespołu SN0HQ prowadzą intensywne przygotowania do udziału w zawodach.

Na wynik końcowy SN0HQ we współzawodnictwie między stacjami HQ (Headquarters) czyli oficjalnymi reprezentacjami organizacji krótkofalarskich olbrzymi wpływ ma wsparcie jak największej ilości stacji polskich, które nawiążą łączności w zawodach z SN0HQ.

W imieniu grupy SN0HQ zwracam się z prośbą do wszystkich krótkofalowców w kraju o zawołanie naszej stacji w zawodach na każdym dostępnym paśmie.
Dla nas każda łączność jest ważna, każde QSO się liczy.

Koleżanki i Koledzy, zostańcie aktywnymi kibicami oficjalnej reprezentacji PZK. W ramach dopingu spróbujcie nawiązać najwięcej łączności z SN0HQ na ile pozwalają możliwości waszych QTH. Wdzięczność zespołu SN0HQ będzie na pewno olbrzymia a satysfakcja wszystkich wspierających uczestników gwarantowana jako, że możemy być dumni z wysokich pozycji zajmowanych przez reprezentację PZK w kolejnych edycjach IARU Contest.
Wyróżnieniem dla najaktywniejszych operatorów, którzy zbiorą komplet 12 QSO z SN0HQ będzie przyznanie oficjalnych koszulek z nadrukiem:
"Worked All SN0HQ stations in 2015".

Zasady przyznawania wyróżnień są określone w regulaminie zamieszczonym na stronie: http://www.sn0hq.org.pl/

Zatem do usłyszenia w IARU HF CONTEST 2015 w drugi weekend lipca 11 -12.07.2015 r.

news: Worked_all_SN0HQ_2014
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,232,208 Unikalnych wizyt