PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3633 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
RSS

Gorzowskie Spotkania Krótkofalowców 2015
Opcje newsa
Gorzowskie Spotkania KrótkofalowcówGorzowskie Spotkania Krótkofalowców 2015

Zapraszamy w gościnne progi Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego "Słowianka" na kolejną, już piątą, edycję Gorzowskich Spotkań Krótkofalowców. Impreza odbędzie się na zadaszonym, wielofunkcyjnym boisku-lodowisku. Będą tam wydzielone miejsca dla wystawców, będą ustawione giełdowe stoliki.

Spotkania są otwartą imprezą o charakterze targowo-piknikowym, na której prezentowane są techniki i technologie łączności radiowej. W czasie imprezy zorganizowane będą stoiska techniczne, wystawy, pokazy, giełda itp. Prowadzone będą prezentacje w formie prelekcji i prezentacji. Zależy nam na wspólnym zaprezentowaniu osiągnięć profesjonalistów i amatorów.
Naszym celem jest podnoszenie społecznej wiedzy politechnicznej w dziedzinie łączności i elektroniki. Pragniemy propagować radioamatorstwo jako pożyteczne i potrzebne społecznie hobby, dające wymierny efekt w czasie klęsk żywiołowych i innych zagrożeń. Dążymy także do integracji środowiska użytkowników fal eteru poprzez wspólne, wielobranżowe prezentowanie nowoczesnych technologii łączności.

Spotkania odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Słowiańskiej 14, w drugą sobotę maja, czyli 9 maja 2015 r. Oficjalne rozpoczęcie o godzinie 11:00. Udział w imprezie jest bezpłatny, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Jednocześnie czynna będzie cała baza usług rekreacyjnych i gastronomicznych „Słowianki”. Będzie także miejsce do prowadzenia prelekcji oraz dyskusji. Istnieje możliwość zorganizowania własnych stoisk wystawowych dających szanse zaprezentowania klubów, firm, instytucji czy nawet regionu lub miasta. Szczególnie zapraszamy wszystkie kluby pragnące zaprezentować swoje osiągnięcia i działalność. Pisząc "kluby" mamy na myśli zarówno ogólnopolskie stowarzyszenia miłośników różnej działalności krótkofalarskiej, jak i niewielkie kluby działające w swoich środowiskach lokalnych.

Organizatorem Spotkań jest Klub Krótkofalowców "Klon" SP3YPR z Gorzowa Wielkopolskiego działający jako klub Polskiego Związku Krótkofalowców.

Współorganizatorami są: Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka", Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie Wlkp., Telewizja Polska S.A. Oddział w Gorzowie Wlkp. oraz Zachodniopomorski Oddział terenowy PZK.
 
Partnerem zagranicznym jest okręg Brandenburgii niemieckiego stowarzyszenia krótkofalowców DARC (Distrikt Brandenburg Deutscher Amateur-Radio-Club e.V.).

Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Bieżące informacje organizacyjne umieszczane będą na stronach:
www.gsk5.jo72.pl
www.gsk5.sp3ypr.pl

korespondencję pocztową prosimy kierować na adres:
Klub Krótkofalowców „KLON” SP3YPR, skr.  poczt. 514, 66-400 Gorzów Wlkp.

Korespondencję elektroniczną prosimy kierować na adres: gsk@jo72.pl

Info: Rafał SP3HTF

gsk2015

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,217,218 Unikalnych wizyt