PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3342 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

Spór antenowy Szczecin - rozprawa I -sza Sądowa
Opcje newsa
Ludzie pisząWITAM SERDECZNIE !

W dniu dzisiejszym tj. 13.10.2009 r. odbyła się
I-sza z wielu - rozprawa Sądowa, ( jak tego się spodziewałem ) trwała krótko bo tylko ok. 30 minut.
Jestem "zbudowany" dzisiejszym działaniem "mego" adwokata - przeszedł jego wniosek o przesłuchanie mnie przez Sąd w meritum sprawy ( sporu antenowego ) na następnym posiedzeniu Sądu tj. 3 listopada 2009 r. o goz. 8:30 też w sali nr4 Sadu Okręgowego w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 163 - postaram sie szeroko przybliżyć co to jest krótkofalarstwo i opisać "nieeleganckie" działania Spółdzielni Mieszkaniowej wobec mojej prośby o postawienie anteny krótkofalowej na mojej własności odrębnej mieszkania. Spróbuję przedstawić wniosek Sądowi o możliwość nagrywania rozprawy.
Byli obecni koledzy krótkofalowcy oraz redaktorzy gazet ; Pani red. NATALIA ANDRUCZYK z tygodnika Moje Miasto Szczecin , oraz Pan red. JAKUB ZIĘBKA z Gazety Wyborczej .
Po posiedzeniu Sądowym w/w Redaktorzy poinformowali mnie że będa na bieżąco monitorowali w/w sprawę sporu antenowego . Równocześnie red. JAKUB ZIĘBKA z Gazety Wyborczej poprośił mnie o zgodę na przysłanie fotoreportera - zgodziłem się ( HI ! )
Przygotuję sie tematycznie ( dokumenty - zdjęcia ) do mego wystapienia - przesłuchania przez Sąd na następnym posiedzeniu jak w powyższym terminie.
Dzieki PREZESOWI PIOTROWI SP2JMR że "trzyma kciuki" za powodzenie sporu.
Do rozstrzygnięci sprawy daleka droga ale potrafię czekać - ( w 1984 zdałem egzamin ale pozwolenie nadawania otrzymałem dopiero w 1989 r. - takie były to czasy ). A spór ze Spółdzielnią prowadzę dopiero od lutego 2009 r.
Niechaj moc będzie z Nami.
Zapraszam Koleżanki i Kolegów z eteru oraz sympatyków krótkofalarstwa na w/w posiedzenie Sądu - niech NAS WIDZĄ I SŁYSZĄ O NASZYCH PROBLEMACH które w wiekszości zostały stworzone przeż niedoinformowanych a często przez zawistnych ludzi - że nie tylko, praca, dom, kapcie, RTV są WAŻNE ale istnieje HOBBY, co przekład się na rozwój osobowości , poznawanie języków obcych i pomoc dla innych w sytuacjach kryzysowych.

Vy73! SP1MVT Andrzej - Szczecin,
tel. 501 728 698
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,416,106 Unikalnych wizyt