PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3342 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 3
Użytkowników online: 0
RSS

Zaproszenie na debatę o znakach wywoławczych
Opcje newsa
Z krajuNa stronie UKE jest informacja o zaproszeniu na debatę o znakach wywoławczych, w szczególności znakach stacji okolicznościowych.
Poniżej tekst zaproszenia.

Link do newsa UKE: [KLIKNIJ]

Info: SP2JMRZaproszenie na debatę o znakach wywoławczych
2009-06-04

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej zaprasza na spotkanie dotyczące sposobu identyfikacji stacji amatorskich oraz zasad przydzielania znaków wywoławczych, w szczególności tzw. znaków okolicznościowych.

W związku z potrzebą ustalenia zasad przydzielania znaków okolicznościowych w pozwoleniach radiowych dla radiostacji amatorskich oraz rozważenia, czy kolejne zmiany pozwolenia radiowego w części dotyczącej znaku wywoławczego, na skutek wniosków złożonych z dużym wyprzedzeniem czasowym wydarzeń będących przyczyną wystąpień o przyznanie tzw. znaków okolicznościowych są zgodne z interesem społecznym, Prezes UKE zaprasza przedstawicieli wszystkich zainteresowanych stowarzyszeń radioamatorskich na spotkanie w omawianych sprawach.
 

Debata odbędzie się w dniu 16 czerwca 2009 r. w godzinach 09.00 – 13.30 w sali nr 18, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 18/20.

Spotkanie ma mieć formę otwartej dyskusji prowadzonej przez uczestników spotkania. Prezes UKE nie będzie brał bezpośredniego udziału w dyskusji. Jej wyniki posłużą do skonstruowania stanowiska Prezesa UKE w przedmiotowej kwestii.


Zgłoszenia chęci uczestnictwa w spotkaniu prosimy przesyłać na adres e-mail: a.wojcieszek@uke.gov.pl do dnia 10 czerwca 2009 r.

Ze względów organizacyjnych prosimy o udział co najwyżej dwóch przedstawicieli z każdego zainteresowanego stowarzyszenia.

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,431,639 Unikalnych wizyt