PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3648 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 3
Użytkowników online: 0
RSS

Zarządy oddziałów terenowych PZK. Komunikat.
Opcje newsa
Komunikaty PZKZarządy oddziałów terenowych PZK.

Jak już informowałem w dniu 29 lipca 2011 r. Sąd Okręgowy w Warszawie XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy postanowił oddalić apelację Polskiego Związku Krótkofalowców w sprawie rejestracji Statutu PZK uchwalonego na XIX Nadzwyczajnym Zjeździe PZK w dniu 4 września 2010 r.
To postanowienie oznacza, że Polski Związek Krótkofalowców działa na podstawie Statutu uchwalonego przez XVII Zjazd Delegatów PZK w dniu 18 maja 2008 r. w Szczyrku.
W związku z tym na dzień 9 sierpnia br. zostało zwołane posiedzenie prezydium ZG PZK, które podejmie uchwałę o zwołaniu Posiedzenia Zarządu Głównego PZK oraz w sprawie wniosku dotyczącego zwołania XX Nadzwyczajnego Zjazdu Delegatów PZK.
Posiedzenie ZG PZK powinno odbyć się do końca września 2011 natomiast NKZD w możliwie najbliższym terminie.
Sytuacja prawna PZK jest taka jak w dniu 3 września 2010 roku.
Oznacza to także, że obecnie w większości członkami ZG PZK są osoby wybrane przez Zarządy OT PZK przed XIX NKZD. Tak jest, o ile nie zachodzą przesłanki o konieczności wyboru nowego przedstawiciela Oddziału Terenowego do Zarządu Głównego. Przesłanki takie to np. złożenie rezygnacji z członkostwa w Zarządzie Głównym PZK, ustania członkostwa w PZK, zmiany przynależności do Oddziału Terenowego PZK, wybór do składu Głównej Komisji Rewizyjnej PZK i inne. W takiej sytuacji Zarząd Oddziału Terenowego PZK podejmuje uchwałę o wyborze przedstawiciela Oddziału Terenowego do Zarządu Głównego Związku. Stosowne uchwały w wersji elektronicznej należy przesłać do sekretariatu ZG PZK w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17 sierpnia 2011 r. na adres sp2jmr(o)pzk.org.pl oraz sp9hqj(o)pzk.org.pl. Uchwały w formie pisemnej należy przesłać do sekretariatu ZG PZK nie później niż do dnia 30 sierpnia 2011.
W uchwale należy podać imię, nazwisko, znak wywoławczy, adres do korespondencji pocztowej oraz elektronicznej, nr telefonu kontaktowego Członka ZG PZK.
 
Piotr Skrzypczak SP2JMR prezes PZK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,266,298 Unikalnych wizyt