PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3426 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

KS-52. Komunikat sekretariatu ZG PZK na zdień 29.12.2010
Opcje newsa
Komunikaty PZKnews: pzk.jpg
Komunikat sekretariatu ZG PZK na 29.12.2010.                    Plik pdf
Witam serdecznie wszystkich odbiorców naszych komunikatów. A oto informacje:
1. Administrator systemów informatycznych PZK. Komunikat z dnia 29.12.2010. Rejestracja użytkowników na portalu PZK - zmiana (modyfikacja) zasad.

Przypominam wszystkim członkom PZK, że przy rejestracji użytkowników na portalu PZK wprowadzone zostały następujące zasady.

Adres email użytkownika powinien być zgodny ze standardem: "znak"@pzk.org.pl, "znak"@wp.pl, "znak"@op.pl, "znak"@gmail.com, etc. Dotyczy to również członków nadzwyczajnych –nasłuchowców (SWL). Jest to jedyny akceptowany format adresu członka i użytkownika Portalu PZK.
Od dnia 29.12.2010 akceptowany jest również format adresu email: imie@domena własna  (domena własna to domena w której występuje znak wywoławczy) Np. andrzej@sp5xyz.com, slawek@sp2jmb.pl

Żadne inne standardy adresu email nie będą autoryzowane.

W przypadku zmiany adresu email lub jego utraty/zablokowania konta pocztowego proszę zmiany adresu email zgłaszać do swojego OT PZK. Upoważniona przez zarząd OT osoba wprowadzi korektę danych członka  do systemu OSEC.

W kwestii formalnej korektę/aktualizację danych członka PZK należy przeprowadzić za pomocą „Karty Informacji Członka PZK”. Karta ta powinna być złożona w OT PZK do którego należy członek.

Tylko zgłoszony do OT adres email jest podstawa do autoryzacji użytkownika na Portalu PZK.
W przypadku rozbieżności adresu zgłoszonego w procesie rejestracji z adresem podanym do OT, zgłoszenie zostanie automatycznie odrzucone.

Proces rejestracji na portalu jest zautomatyzowany, ale może wystąpić przypadek, kiedy rejestrujący się użytkownik zostanie poproszony o dodatkowe informacje.

Od dnia 1.02.2010 weryfikacja danych członka następuje poprzez weryfikację zgodności podanych danych w procesie rejestracji z danymi w systemie OSEC.
Dlatego też  na zarządach OT PZK ciąży duża odpowiedzialność. Wprowadzane dane w każdym przypadku muszą być oparte na oryginale "Karty Informacji Członka PZK".

Vy 73! Zygmunt SP5ELA administrator portalu PZK

2. Ogólnopolskie spotkanie krótkofalowców ŁOŚ 2011. Wszystkich zainteresowanych informujemy że w dniu 16.12.2010 w  klubie SP9KDA w Oleśnie odbyło się pierwsze posiedzenie organizatorów spotkania na granicy trzech okręgów ŁOŚ 2011. Przybyli jak zwykle nie zawodni koledzy z Wielunia i w szerokim gronie zadecydowano o wielu ważnych sprawach których terminy zmuszają nas do natychmiastowego działania. Wzorem lat ubiegłych ŁOŚ 2011 odbędzie się w ostatni weekend maja tj. 28 i 29.05.2011. Oczywiście możliwy jest wcześniejszy przyjazd np. od czwartku albo i jeszcze wcześniej bo jesteśmy na swoim gruncie i wszystko jest tu możliwe. Czynimy intensywne starania żeby do tego czasu na naszej górce było stale przyłącze energetyczne na potrzeby wszystkich uczestników.  W programie spotkania przewidujemy jak zwykle prelekcje na najbardziej interesujące tematy /lista prelegentów nie jest jeszcze zamknięta, zapraszamy /, program rozrywkowy, giełda, specjalne atrakcje dla rodzin krótkofalowców, ogólnie dostępny Internet, dobrze zaopatrzony bufet  z posiłkiem dla wszystkich uczestników i ognisko. Podobnie jak w latach ubiegłych nadal nie przewidujemy żadnych wcześniejszych zgłoszeń ani przedpłat, a każdy uczestnik otrzyma darmowy identyfikator i pamiątkowy bhuton. Zapewniamy, że robimy bardzo dużo żeby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni i uśmiechnięci.

73    Zespoły klubowe SP9KDA i SP7KED.

3. Styczniowe QTC.
W  nowej  szacie  graficznej ukaże się styczniowe wydanie MK QTC, ale z taką  samą  jak  dotychczas porcją wiadomości operatorskich. W numerze 1/2011 wyraźnie  widoczny  jest  charakter  miesięcznika.  Wszystkie widomości  adresowane  są  do  czynnych  w  eterze  radiooperatorów  o wyraźnych  zainteresowaniach.  Są  zatem informacje z zakresu zawodów, dotyczące  dyplomów,  a  także  DX-ingu. Sporo miejsca poświęcone jest entuzjastom  wypraw  terenowych  do  SPFFs,  zamków,  gmin itp. Jednym słowem  wszystkie wiadomości mają charakter wyczynowy i są pożytecznym
narzędziem.  Uwagę  zwraca  analiza  krajowych  zawodów PGA-TEST 2010, przez  które  przewinęło  się  łącznie  465  różnych stacji. Są w niej ciekawe  dane  statystyczne,  komentarze i opinie uczestników. Na tych ostatnich oparto się przy opracowywaniu regulaminu na nadchodzący rok.
Stacjom  indywidualnym i zespołom operatorskim MK QTC proponuje udział w   międzynarodowym  współzawodnictwie  organizowanym  przez  redakcję amerykańskiego  miesięcznika  "CQ".  Nasza  redakcja (QTC) ma w tym też skromny  udział.  W  zasadzie wszystkie teksty są godne polecenia. Dla wnikliwych,  wyniki  uzyskane  w  zawodach  PGA  mogą  być  doskonałym materiałem  do analiz. Może tylko warto zwrócić uwagę na projekty QTC, czyli  na  to,  czym  redakcja będzie się zajmowała w 2011 roku.

Życzę  Czytelnikom  i  ich  rodzinom Szczęśliwego Nowego Roku, dobrego zdrowia,  pogody  ducha  i  tolerancji  wobec  innych.  Jednym słowem:
Cieszmy   się  naszym  radiowym  hobby  przez  cały  nadchodzący  rok.

Szczególne podziękowania składam krótkofalowcom, którzy nie szczędzili swojego  talentu  i  czasu  w  pracy  na  rzecz  innych.  To dzięki nim współrealizowane   są  wyczynowe  projekty  operatorskie: EW4DX SP2LNW SP5ADX SP5DDJ SP5GBT SP5KP SP5LP SP6IEQ SP8WQX SQ7B SQ9E SQ9NFI.

Dziękuję także wszystkim korespondentom QTC, których informacje co miesiąc wykorzystywane były w naszym miesięczniku. To dzięki Wam zdołaliśmy wspólnie utrwalić najważniejsze wydarzenia operatorskie.
73s & GL de sp2fap.

Spis treści MK QTC 1/2011

ADIF2DXCC dostępny
Amerykanin w SP-CFF
Astana-Almaty 2011 - Olimpiada Zimowa w UN
BV100 Award - nowoczesne procedury 
Certyfikaty za PGA-TEST XII
CQ DX Maraton - roczne współzawodnictwo dla MO
CQ DX Maraton - roczne współzawodnictwo dla SO
DQR_Log - nowa wersja 
Drogocenne dyplomy?  
Dyplomy i Certyfikaty QTC - bezpłatne 
Entuzjaści WFF      
EURO-2012  - komunikat 
Grupy klasyfikacyjne dla stacji zagranicznych
HA DX Contest - 2010 - wyniki 
Kalendarz zawodów HF & VHF+
Klasyfikacja Generalna PGA-TEST 2010
Konkurs Jarosławski 2010 - wyniki
List od Juliana SP3PL  
Low-Band DXing - nowe wydanie 
Nasz Kalendarz - kalendarz nie tylko PGA  
Niezmordowany ROBOT w akcji 
NKP 2010 komentarze i opinie    
NKP 2010 wyniki
NMP PGA-TEST 2011
Nowa emisja cyfrowa
Nowa siedziba UKE w Łodzi 
Nowa szata graficzna QTC
PGA-TEST - klasyfikacja generalna
PGA-TEST 2010 -  komentarze i opinie
Portal PGA - różnorodny i przyjazny
Projekty QTC na 2011 rok
QSO 365 Award - regulamin nowego dyplomu
RadioRycerze - jak to się zaczęło
Regulaminy zawodów HF & VHF+
Reklamacje w zawodach
Skorzystaj z pomocy
SP5CGN w SPCWC
SQ5RIR w PGA-C
TO7A w CQ WW DX SSB Contest
Uczestnicy PGA-TEST 2010 
Wybory w żuławskim oddziale 
Wykaz stacji okolicznościowych SP
Wyniki współzawodnictwa SPAHC
Zastrzeżenie Zespołu PGA  
Zawody Lubuskie 2010 - wyniki

4. EmCom Manager apeluje. Kolegom, którzy jeszcze nie przesłali informacji dotyczących aktualizacji stanu organizacyjnego Oddziałów Terenowych PZK w zakresie łączności kryzysowej przypominam o tym raz jeszcze. Pismo dot. powyższego tematu otrzymali drogą elektroniczną wszyscy prezesi OT.
Informacje proszę przesłać w formie elektronicznej maksymalnie do 7.01.2011 r. na adres sq6iyr@o2.pl . Materiały przesłane po tym terminie niestety nie będą już uwzględnione w sprawozdaniu z działalności krótkofalowców w zakresie łączności kryzysowej na terenie Polski w roku 2010.
Z góry dziękuję!
Rafał SQ6IYR EmCom Manager PZK

5. Egzaminy dla przyszłych krótkofalowców. W załączniku nr 1 do komunikatu znajduje się Obwieszczenie Prezesa UKE o miejscach i terminach egzaminów.

6. Konkurs dla uczczenia pamięci wielkiego patrioty Generała Wojciecha Raszewskiego.
To godna naśladownictwa inicjatywa młodych krótkofalowców z Poznania.
Konkurs już 3 stycznia 2011 r. Zapraszają: Klub Młodego Elektronika i Krótkofalowca oraz Award Manger Jacek SQ3OPM.
Regulamin stanowi zał. nr 2 niniejszego komunikatu.

7. Komunikat programu KRÓTKOFALOWCY BIS.

      Społeczna Redakcja cyklicznego programu o krótkofalowcach, prócz emisji w TV INTERNET na www.videoexpres.pl nadaje regularnie premierowe emisje via TV EDUSAT co drugą niedzielę miesiąca o godzinie  21.00 z jakością studyjną, na satelicie HOT BIRD 9 oraz na platformach cyfrowych;  POLSAT +, CANAL +, CYFRA+ oraz N,  i prawie we wszystkich telewizjach kablowych w Polsce.
       Program KRÓTKOFALOWCY BIS po kazdym premierowym wydaniu, jest w kolejną następną niedzielę powtarzany o godzinie 21.00 czasu polskiego.
         Najbliższe wydanie programu w noworoczną niedzielę  dnia 2 stycznia 2011r. jak zwykle o godzinie 21.00 czasu polskiego. Będzie to powtórzenie okolicznościowego – świąteczno, noworocznego wydanie program Krótkofalowcy Bis.  W programie między innymi: praca wozu transmisyjnego telewizji satelitarnej TVN24 obsługiwanego przez Mirosława Kowalskiego SP6AHQ, relacja świąteczna ze Szwecji od Andrzeja SM0YHG, oryginalny reportaż TV z konferencji naukowej tworzonego szerokopasmowego internetu w Europie i Polsce. W tym przedsięwzięciu uczestniczą również polscy krótkofalowcy, między innymi Bogdan Stefanko SQ6DGS ze Strzegomia. Nadamy również przekaz TV z Gór Sowich z wykorzystaniem szybkiego łącza internetowego z Jankiem Czarnieckim SP6OPL, który mieszka w miejscowości Walim na Dolnym Śląsku.
      Będzie także mini orędzie Prezesa ZG PZK Piotra Skrzypczaka SP2JMR z Bydgoszczy z okazji zakończonego  roku 2010, emitowane do Studia ATV VIDEOEXPRES we Wrocławiu, również łączem internetowym.
      W miarę poprawy łącz internetowych w Polsce, praktyka łączenia się Studia ATV VIDEOEXPRES z poszczególnymi nadawcami w kraju i zagranicą, będzie od Nowego Roku stałą praktyką redakcyjną przy realizacji kolejnych edycji programu Krótkofalowcy Bis.  Zachęcam tych wszystkich kolegów, którzy dysponują dobrymi łączami oraz nowej generacji kamerami internetowymi do nawiązania wymiernej współpracy z redakcją w przekazywaniu tą drogą swoich relacji do Studia emisyjnego we Wrocławiu.
  Przypominam, że każdy nowy program Krótkofalowcy Bis jest zawsze zamieszczany w TV INTERNET na portalu www.videoexpres.pl, zaraz po każdej premierowej emisji w TV EDUSAT.
      Informuję jednocześnie, że TV EDUSAT jest jedyną w Polsce stacją edukacyjną i nie jest kodowana. Autor i redaktor programu
Henryk Pacha  ATV SP6ARR www.videoexpres.pl

Tyle informacji na dzisiaj
Vy 73! Piotr SP2JMR prezes PZK


Koleżanki i Koledzy krótkofalowcy!

W imieniu prezydium ZG PZK i GKR PZK składam Wam serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2011. Życzę Wam przede wszystkim zdrowia i sukcesów we wszystkim co jest Waszym udziałem

Piotr SP2JMR prezes PZK

 

Zał. nr 1
OBWIESZCZENIE PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ z dnia 22 grudnia 2010 r.
o harmonogramie sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej oraz formie egzaminów i języku, w jakim będą one przeprowadzane Na podstawie § 15 ust. 5 oraz § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 4 listopada 2008 r. w sprawie świadectw operatora urządzeń radiowych (Dz. U. Nr 206, poz. 1290) ogłasza się, co następuje:

1. Ustala się harmonogram sesji egzaminacyjnych komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów
 urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej w 2011 r.:
 
Lp.    Dzień, miesiąc     Godzina    Miejsce egzaminu       
1    2    3    4       
1    29.01    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie
 ul. Kasprzaka 18/20       
2    29.01    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75       
3    26.02    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie
 ul. Kasprzaka 18/20       
4    19.03    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi
ul. Nawrot 85       
5    19.03    1000    Liga Obrony Kraju - Klub łączności SP3KLZ w Pile
ul. Niepodległości 154       
6    26.03    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
7    09.04    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu
Stowarzyszenie Związków Sportowych, ul. Damrota 6       
8    09.04    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie
ul. Zana 38 C       
9    16.04    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
10    16.04    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75       
11    16.04    1100    Klub Seniora „Korona” w Poznaniu
Os. Bolesława Śmiałego (pawilon 104)       
12    16.04    1000    Międzyszkolny Klub Radiołączności SP8KPK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli, ul. Hutnicza 17       
13    16.04    1100    Harcerski Klub Krótkofalowców SP1ZCV w Szczecinie
ul. Ogińskiego 15       
14    30.04    1000    Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów „Delta” w Dębicy
m. Głobikowa 81c       
15    07.05    1000    Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu
 ul. Pretficza  14/16       
16    14.05    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze
ul. J. Dąbrowskiego 41B       
17    14.05    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach
ul. Urzędnicza 13       
18    21.05    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku
ul. Warszawska 1a       
19    21.05    1000    Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu
ul. Arciszewskiego 21       
20    28.05    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
21    11.06    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich
ul. Wróblewskiego 75        
22    18.06    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
23    18.06    1000    Morski Klub Łączności SP2ZIE przy Akademii Morskiej w Gdyni
ul. Morska 81-87       
24    23.07    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
25    30.07    1000    Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców
Gliczarów Górny 111       
26    03.09    1000    Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV w Szałe  k. Kalisza
ul. Kaliska 82         
27    10.09    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze  
ul. J. Dąbrowskiego 41B       
28    10.09    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi
ul. Nawrot 85       
29    17.09    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich , ul. Wróblewskiego 75         
30    24.09    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
ul. Kasprzaka 18/20       
31    24.09    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu
Stowarzyszenie Związków Sportowych, ul. Damrota 6       
32    01.10    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku
ul. Warszawska 1a       
33    15.10    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie
ul. Grunwaldzka 17       
34    15.10    1000    Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju we Włocławku
ul. Wronia 23/25       
35    19.11    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie
ul. Zana 38 C       
36    19.11    1000    Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75         
37    19.11    1100    Klub Seniora „Korona” w Poznaniu
Os. Bolesława Śmiałego (pawilon 104)       
38    03.12    1000    Dolnośląski Oddział  Terenowy  PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu
ul. Pretficza  14/16       
39    03.12    1000    Łódzki Oddział Terenowy PZK (Dom Kultury „Zarzewie”) w Łodzi
ul. Wandurskiego 4       
40    10.12    900    Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie  
ul. Kasprzaka 18/20    
2.    Egzaminy w sesjach, o których mowa w ust.1, będą przeprowadzane w formie testu pisemnego, w języku polskim.
          Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej
          Anna Streżyńska

Zał. nr 2.
 
1. Organizator: Gimnazjum nr 1 im. gen. Kazimierza Raszewskiego w Poznaniu, a w szczególności Klub Młodego Elektronika i Krótkofalowca jako forma zajęć pozalekcyjnych prowadzonych w ramach ogłoszonego przez miasto Poznań konkursu „Poznań dla lepszego poznania”.
2. Cel: uczczenie pamięci wielkiego patrioty, powstańca wielkopolskiego, generała Wojska Polskiego, działacza i społecznika – gen. Kazimierza Raszewskiego, z okazji przypadającej 14 stycznia 2011 roku 70. rocznicy jego śmierci - jako impreza towarzysząca szkolnym obchodom Dnia Patrona.
3. Patronat: Automobilklub Wielkopolski (dodatkowo Fundator nagród),
Polski Związek Krótkofalowców,
Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
4. Uczestnicy: nadawcy stacji indywidualnych i klubowych, krajowych jak i zagranicznych.
5. Pasmo: 80 metrów emisją SSB zgodnie z bandplanem.
6. Czas i sposób realizacji: od 3.01.2011 10:00 UTC do 9.01.2011 20:00 UTC. Konkurs polega na jak najszybszym nawiązaniu łączności ze wszystkimi niżej podanymi stacjami Organizatora:
·    stacja klubowa:
okolicznościowa SNØGKR Amatorskiego Klubu Krótkofalowców SP3POH – 5 pkt.
·    stacje indywidualne:
SP3BLT, SP3BVA, SP3OL, SQ3OPM/3, SQ3PON/3 – po 2 pkt. od każdej stacji
Dodatkowo Organizator może przyznać jednorazowo stacjom Uczestników 1 punkt (czyli w sumie 3 pkt.) za łączność przeprowadzoną z miejscowości (powiatu) na terenie kraju, a związanych z osobą generała Kazimierza Raszewskiego, zgodnie z poniższym wykazem:
- woj. wielkopolskie (m. Poznań – WPX, powiat kościański – WON)
- woj. śląskie (powiat raciborski – GRC)
- woj. opolskie (powiaty: głubczycki – UGY, nyski – UNF, prudnicki – UPJ)
- woj. dolnośląskie (powiaty: bolesławiecki – DBE, lwówecki – DLF, oławski – DOA)
Dotyczy to tylko sytuacji, gdy Uczestnik będzie znał odpowiedź na pytanie: W jaki sposób jego miejscowość bądź powiat związany jest z życiorysem gen. Kazimierza Raszewskiego?
Stacje Organizatora będą pracowały o różnych porach dnia, podając „WYWOŁANIE W KONKURSIE GENERALSKIM”.
7. Nagrody: za udział w konkursie i spełnienie podanych tutaj wymagań przyznane zostaną nagrody (puchary, za miejsca I-III) oraz okolicznościowe dyplomy. Warunkiem niezbędnym do otrzymania dyplomu jest zdobycie 13 pkt. (14 pkt. w przypadku możliwości przyznania za QSO 3 pkt.) dla stacji SP lub 9 pkt. dla stacji EU i DX (czyli nie jest koniecznym nawiązanie łączności ze wszystkimi stacjami Organizatora, jak to ma miejsce w przypadku Laureatów konkursu). W przypadku nie odebrania nagród i dyplomów przez Laureatów konkursu zostaną one wysłane pocztą na koszt Organizatora. Koszt ewentualnej wysyłki pozostałych dyplomów, wyrażony znaczkami pocztowymi: teren kraju – 1,95 zł, poza granicami kraju – 1 kupon IRC, pokrywają sami Uczestnicy. Dyplomy otrzymają również stacje Organizatora.
8. Klasyfikacja: O kolejności miejsc decyduje data i czas nawiązania przez Uczestnika ostatniego QSO. Numeracja przyznanych dyplomów będzie zgodna z kolejnością zajętego w konkursie miejsca.
9. Zgłoszenia z dołączonym wyciągiem z logu w formie papierowej proszę przesłać na adres:
Gimnazjum nr 1 im. gen. Kazimierza Raszewskiego, Klub Młodego Elektronika i Krótkofalowca,
ul. Hipolita Cegielskiego 1, 61-862 Poznań lub pocztą elektroniczną na adres: sq3opm@wp.pl.
Termin nadsyłania logów upływa 13.01.2011  14:00 UTC.
10. Ogłoszenie wyników: Gimnazjum nr 1 w Poznaniu – Dzień Patrona Szkoły: 14 stycznia 2011 roku. Wyniki zamieszczone zostaną na stronach www Organizatora - http://g1poznan.edu.pl (zakładka Aktualności stycznia), SP3OL - http://sp3ol.aircity.pl, Automobilklubu Wielkopolski – http://aw.poznan.pl oraz portali krótkofalarskich.
11. Ostateczna interpretacja niniejszego Regulaminu należy do Organizatora.

  Award Manager
Jacek Behrendt SQ3OPM

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,960,725 Unikalnych wizyt