PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3573 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 7
Użytkowników online: 0
RSS

Poradnik Łącznosci Kryzysowej
Opcje newsa
SP EmComNa stronie internetowej IARU jest już dostępna najnowsza edycja Poradnika Łączności Kryzysowej IARU (http://www.iaru.org/emergency-telecommunications-guide.html).
Kolega Greg G0DUB pełniący funkcję Koordynatora I Regionu IARU przypomina o potrzebie tworzenia zlokalizowanych wersji językowych na rzecz wygodnego użytkowania ww. dokumentu w różnych miejscach na świecie przez lokalne społeczności krótkofalarskie zainteresowane łącznością kryzysową.
Zamierzamy dołączyć do grona Kolegów z Hiszpanii, Portugalii i Rumunii, którzy swoje wersje językowe już przygotowali tłumacząc ww. dokument. W związku z tym SP EmCom Klub PZK jest zainteresowany przygotowaniem polskiej wersji językowej poradnika.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że tłumaczenie ww. opracowania jest procesem bez wątpienia czasochłonnym i wymaga dobrego przygotowania językowego.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość merytoryczną oraz stylistyczną jesteśmy zainteresowani powołaniem otwartego zespołu eksperckiego, który podjąłby się projektu wykonania non-profit tłumaczenia poradnika. W związku z powyższym zwracamy się z apelem do wszystkich zainteresowanych Koleżanek i Kolegów, którzy chcieliby pomóc w powyższym przedsięwzięciu o zgłaszanie się do Kolegi Michała SP9XWM - EmCom Managera PZK, najlepiej drogą mailową na adresy: sp9xwm@gmail.com lub sp9xwm@pzk.org.pl.
 
Zapraszamy do udziału w powyższym przedsięwzięciu, które bez wątpienia będzie służyć wszystkim i to zarówno krótkofalowcom jak i szerokim kręgom społeczeństwa do których adresowana jest nasza działalność.

Vy 73!
Piotr SP2JMR
Michał SP9XWM
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

67,520,412 Unikalnych wizyt