PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3355 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 1
RSS

Stacja okolicznościowa SP3ZBY
Opcje newsa
Zapraszają nasInformujemy, że w dniu 11.05.2008  stacja SP3ZBY będzie pracowała na peryferiach Piły używając znaku SP3ZBY/3. Prac stacji związana jest z Piknikiem Mlitarnym, skrót do dyplomu SPPGA PH 01, gdzie będzie zorganizowana rekonstrukcja bitwy przełamania wału pomorskiego oraz pokaz pojazdów militarnych z okresu I i II wojny światowej armii wschodnich oraz zachodnich i broni używanej w wojsku na frontach wschodnim i zachodnim.

Z tej okazji po nawiązaniu łączności ze stacją SP3ZBY/3 będą wysyłane okolicznościowe karty qsl dla członków PZK przez biuro qsl PZK  zgodnie z wykazem członków PZK obsługiwanych przez biuro qsl ,a nie członkowie PZK  chcacych otrzymać kartę qsl prosimy wysyłać via direct wraz z kopertą zwrotną i naklejonym znaczkiem pocztowym na adres Adam Gawronski P.O Box 3  64-970 Piła 4.

Następna praca stacji SP3ZBY będzie miała miejsce w  dniu 17-18 maja 2008 z miejscowosci Garbów koło Żychlina z gminy Bedlno i używać będzie znaku SP3ZBY/7 z operatorem SP3EAX/7 skrót do SPPGA KU 02 ,a w dniach 21-21 maja 2008 SP3ZBY z operatorem Adamem SP3EAX pracować bedzie z miejscowości Osiek nad Wisłą koło Torunia używając znaków łamanych przez 2.Kolejnym plan wyjazdu stacji SP3ZBY z operatorem SP3EAX planowane są w miesiącu wrześniu 2008 z miejscowosci Bralin znaki łamane przez 3 skrót do SPPGA KF 02 oraz z miejscowosci Rogaszyce koło Ostrzeszowa skrót do SPPGA OF 07.

Karty tak jak za piknik militarny kierować na takich samych zasadach na adres podany po wyżej.Dokładny termin z pracy z powiatów Bralin KF 02 i Ostrzeszów OF 07 podam w miesiacu sierpniu br.na stronie PZK i w komunikacje oraz na stronie dyplomowej SPPGA.Prosze o zamieszczenie informacji na stronie PZK jak i w komunikacie
Vy 73! Adam SP3EAX
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,436,655 Unikalnych wizyt