PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3355 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

Walne zebranie członków Śląskiego OT PZK
Opcje newsa
OT PZK wiadomościSiemianowice Śląskie 2 listopad 2010 r.

KOLEŻANKI I KOLEDZY!

W związku z zakończeniem kolejnej kadencji Organów Śląskiego Oddziału Terenowego PZK w Katowicach, Zarząd Oddziału na Posiedzeniu w dniu 8 października 2010 podjął Uchwałę o zwołaniu Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego.

Walne Zebranie odbędzie się w siedzibie Oddziału tj. w Domu Kultury Chemik w Siemianowicach Śląskich w dniu 12 grudnia 2010 o godzinie 10,00 w pierwszym terminie lub o godzinie 10,30 w drugim terminie. W zebraniu uczestniczą czynnie, wszystkie osoby posiadające w dniu Walnego Zebrania status Członka PZK ujęty w systemie OSEC, co sprawdzić można po zalogowaniu się na stronie www.pzk.org.pl

Uprzejmie prosimy o jak najszybsze i skuteczne przekazanie informacji o naszym Walnym Zebraniu Członków - w każdy dostępny sposób, w Klubach, Środowiskach oraz innym nadawcom i nasłuchowcom skupionym w Naszym Oddziale.

Porządek Dzienny naszego Walnego Zebrania przewiduje część sprawozdawczą, podczas której wszystkie osoby pełniące jakiekolwiek funkcje w minionej kadencji złożą sprawozdania - relacje ze swych dokonań w minionej kadencji. Tą część zakończy Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Oddziału, oraz przegłosowany zostanie wniosek o udzielenie absolutorium ustępującym władzom.

W drugiej części Walnego Zebrania, po przeprowadzeniu dyskusji programowej, zgłoszeniu kandydatur do poszczególnych Organów Oddziału ( wraz z ich uzasadnieniem) przystąpimy do Wyborów Prezesa Oddziału, Członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej oraz ich zastępców na nową kadencje. Walne Zebranie odbędzie się zgodnie z zapisami zawartymi w obowiązujących Regulaminach i Statucie PZK - wszystko dostępne jest na stronie www.pzk.org.pl - prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami przed Walnym Zebraniem.

W imieniu ustępującego Zarządu Oddziału, zwracam się do wszystkich naszych Członków o wcześniejsze deklaracje chęci działania i pracy na wszystkich funkcjach w Oddziale.

Potrzeba nam wielu ofiarnych, pracowitych młodych ludzi ze świeżymi pomysłami, współczesnym spojrzeniem na rzeczywistość i chęcią społecznych działań dla dobra naszego hobby i środowiska.

Mile widziane zgłaszanie całych ekip wzajemnie znających się Kolegów już ze sobą współpracujących np. w Klubach - mających dobre pomysły organizacyjne i chcących podjąć się kierowania Oddziałem.

Serdecznie dziękuję również wszystkim Sympatykom, Członkom Oddziału i ich Rodzinom, którzy pamiętali o Naszym Oddziale i dokonali na jego rzecz, odpisów podatkowych 1%.

Licząc na niezawodne przybycie, Vy 73r17;s!

Jacek Kawa SP9JCN
 Prezes Śląskiego Oddziału Terenowego PZK
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,433,688 Unikalnych wizyt