PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3309 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

Komunikat Sekretariatu ZG PZK z dnia 11.04.2007
Opcje newsa
Komunikaty PZK

Komunikat sekretariatu ZG PZK na 11. kwietnia 2007.

Witam serdecznie wszystkich odbiorców naszych komunikatów.


1. SP DX Contest 2007

Minęły Święta i SPDXContest. W tegorocznej edycji naszych zawodów nie dopisała propagacja. Dopisały natomiast stacje SP zwłaszcza w pierwszym dniu zawodów. Było nas naprawdę sporo, przynajmniej tak było słychać.
Wszystkim tym, którzy wystartowali dając możliwość zdobycia punktów oraz zaliczenia poszczególnych województw SP kolegom krótkofalowcom z zagranicy w imieniu ZG PZK i prezydium ZG PZK serdecznie dziękuję.

Znaczna choć mniejsza niż w ubiegłym roku była też frekwencja stacji zagranicznych do czego przyczyniła się walnie znakomita organizacja i popularyzacja tych zawodów przez organizatorów.
Im też należą się wyrazy najwyższego uznania.

2. Administracja
W dniu 30 marca minął termin opłacania składek za I półrocze 2007. Wszyscy spóźnialscy są zobowiązani na mocy Statutu PZK i obowiązujących regulaminów do wpłaty składki wpisowej w wysokości 10 zł. 
Na portalu PZK jest opublikowany wykaz członków PZK datowany na dzień 3 kwietnia 2007. Może na nim kogoś brakować pomimo, że zapłacił składki w swoim OT. Proszę o sprawdzenie i o interwencję u mnie na sp2jmr@pzk.org.pl i równolegle na tomalud@o2.pl.
Na dzień dzisiejszy są trzy listy w trakcje wyjaśniania. Największy problem mamy z listą ze stycznia br. z OT 33, pomimo prób z naszej strony uzyskania wyjaśnienia różnicy pomiędzy sumą kwot z listy, a kwotą wpłaconą na konto ZG PZK do dnia dzisiejszego nie udało się sprawy wyjaśnić.

Korzystając z okazji informuję, że prezydium ZG PZK nie ponosi odpowiedzialności za informacje i wiadomości zamieszczane na stronach poszczególnych Oddziałów Terenowych PZK. To samo dotyczy stron i portali internetowych prywatnych pomimo, że należą one do członków PZK.
Pytania, uwagi i informacje dotyczące naszego portalu www.pzk.org.pl należy kierować do Sekretarza Generalnego PZK Bogdana SP3IQ sp3iq@pzk.org.pl, admina portalu Grzegorza SP1THJ na adres admin@pzk.org.pl, ewentualnie do mnie.

Dziennikarska nonszalancja.  Po raz kolejny w zamieszczonym w dniu 10 kwietnia 2007 w „Gazecie Wyborczej” wykazie organizacji OPP nie ma PZK. Tak było i roku ubiegłym. Prosiłem w piśmie redakcję o sprostowanie i korektę, ale bez skutku. Podobna sytuacja ma miejsce i teraz. Sugeruję, aby informacje zamieszczane w tym dzienniku traktować z „przymróżeniem oka”.


3. Krótkofalowcy BIS
Zamieszczam otrzymany tuż przed Świętami komunikat krótkofalowców bis.
Życząc wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy moim stałym widzom programu KRÓTKOFALOWCY BIS, informuję jednocześnie że w czasie świątecznym nadawany jest od 22.00 do 22.40 na www.videoexpres.pl specjalny program retro. Zawsze przed emisją proszę kliknąć na Studio - ATV.
     Jednocześnie na stronie głównej portalu, w Archiwum video-ATV są zamieszczone nowe pliki programów K BIS. Będzie ich stale przybywać.
     Życząc dobrego odbioru na żywo, informuję jednocześnie, że zbliża się koniec emisji z dotychczasowym transferem 128 kb/s.
      Nowy transfer 3-razy szybszy 396 kb/s, będzie realizowany w najbliższych tygodniach po niezbędnych testach technicznych. Zapraszam w tej kwestii do przyjacielskiej współpracy.
Nowy transfer daje możliwość emisji z prawie profesjonalną jakością.
Będzie to kapitalna jakość odbioru wizji i fonii.
Do zobaczenia autor programów Henryk Pacha ATV SP6ARR
www.videoexpres.pl
 
      Więcej informacji na dzisiaj nie mam.

         Vy 73! Piotr SP2JMR
         prezes PZKLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,286,132 Unikalnych wizyt