PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3633 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 3
Użytkowników online: 0
RSS

Kalendarz Zawodów na 2009
Opcje newsa
Komunikaty PZK

Dziś, to jest 19 grudnia 2008, został opublikowany Kalendarz Zawodów na rok 2009. Pracę nad Kalendarzem trwały od wielu miesięcy. Prace te zostały wykonane przez Zespół ds Contestingu pod przewodnictwem Kazimierza SP2FAX Contest Managera PZK. Członkami Zespołu ds Contestingu są następujący Koledzy: Sylwester SP2FAP, Bogdan SP3IQ, Zygmunt SP5ELA, Janusz SP5JXK, Marek SP7DQR i Krzysztof SP7GIQ.

Wpierw na początku października 2008 po wielu miesiącach prac Zespołu, prezydium ZG PZK przyjęło Regulamin. Termin zgłaszania zawodów był wielokrotnie publikowany, nie mniej jednak w ostatnim dniu zgłaszania zawodów, to jest 30 listopada, Zespół otrzymał bardzo dużo zgłoszeń, co miało swój wpływ na trochę opóźnioną publikację Kalendarza.

W Kalendarzu Zawodów na 2009 rok, który jest promowany przez Polski Związek Krótkofalowców, jest bardzo dużo pozycji, chyba jest to rekordowa ilość pozycji w ostatnich kilku latach lub może nawet w całęj historii istnienia Kalendarza.

W Kalendarzu zwyczajem ostatnich lat, zwykłą czcionką zostały wpisane Konkursy (nie mylić z zawodami). Są głosy aby w następnych latach, głównie ze względu na ilość pozycji samego Kalendarza Zawodów, konkursy publikować w odrębnym zestawieniu. Być może należałoby rozgraniczyć do odrębnej publikacji również pozycje zawodów KF i UKF. Prosimy o zgłaszanie swych postulatów w sprawach Kalendarza Zawodów, kierując na adres mailowy zawody@pzk.org.pl

Good Luck in the Contest !

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,224,272 Unikalnych wizyt