PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3633 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

Award Manager PZK, Andrzej SQ7B
Opcje newsa
Komunikaty PZKPrezentujemy nowego Award Managera PZK, Andrzeja SQ7B, który od 22 listopada 2008 pełni tą funkcję w PZK. Andrzej SQ7B licencję uzyskał w 1994 i rozpoczął pracę wpierw pod znakiem SQ7BCG. Na KF pracuje od 1995 a od czerwca 2003 posiada licencję na znak SQ7B z licencją mocy 500W.  Członkiem PZK jest od pierwszego dnia uzyskania licencji. Jest członkiem Klubu dyplomowego SPHC i SPAC i posiada 360 dyplomów.  Od kwietnia 1999 roku jest członkiem DIG. Należy również do PK-RVG, do klubu DQSO jak i do „AMSAT” za QSO via satelity.

Poniżej na zdjęciu Andrzej SQ7B przy swej radiostacji

Award manager Andrzej SQ7B


Na KF przeprowadził ponad 60 tys. QSO, posiada 270 potwierdzonych krajów natomiast z emisjami cyfrowymi 217 krajów. Prawie 8 lat był Award Managerem Świętokrzyskiego Oddzialu Terenowego PZK, pełniąc tą funkcję wydawał 8 dyplomów i wyekspediował w Świat ponad 1000 dyplomów. W 1999 roku zorganizował w Górach Świętokrzyskich zjazd „Łowców Dyplomów”. Od 2001 roku przez 6 lat był organizatorem zawodów „Andrzejkowych”, które to były jako oficjalne zawody polskiej Sekcji DIG. Angażuje się w różne akcje społeczne np. pracuje pod SN0WKI przy tworzeniu województwa Świętokrzyskiego. W 2000 roku był jedynym Polakiem w wyprawie na Howerlą w 70 rocznicę pierwszej ekspedycji DX-owej a w 2005 roku pracował w zespole SN75PZK z okazji 75 rocznicy utworzenia PZK i pod własnym SN7BCG. Aktywny jako współorganizator z Wykusu z pod SN0AK. Pracował z Dymarek jako SN7DYM z Bodzentyna jako SP0BOD z Wąchocka jako 3Z7WAC z Nowej Słupi jako SN0HAC. Aktywny wszystkimi rodzajami emisji a ostatnio niemal wyłącznie w zawodach za które otrzymał kilkanaście dyplomów. Gdy zdobywał dyplom IOTA był trzecim Polakiem, który taki dyplom otrzymał. Prestiżowy dyplom „WAZ-RTTY” posiada z numerem 143. Posiada dyplomy z wszystkich kontynentów.    

Adres mailowy Andrzeja SQ7B sq7b(a)pzk.org.pl

Życzymy Andrzejowi pomyślności w pełnieniu funkcji Award Managera PZK.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,220,958 Unikalnych wizyt