PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3648 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

Posiedzenie Prezydium ZG PZK, 19.10.2019 – informacja
Opcje newsa
Informacja prezesa PZKOstatnie w tym roku planowe posiedzenie Prezydium Zarządu Głównego PZK odbyło się 19 października 2019 r. w Siemianowicach Śląskich. W posiedzeniu uczestniczyli wszyscy członkowie prezydium oraz przedstawiciele Głównej Komisji Rewizyjnej PZK: Jerzy Jakubowski SP7CBG (przewodniczący), Zdzisław Sieradzki SP1II (wiceprzewodniczący) i Ireneusz Kołodziej SP6TRX (sekretarz).

Najważniejsze sprawy rozpatrzone na posiedzeniu:

1. Kooptacja Kol. Romana Bala SP9MRN do składu Prezydium ZG PZK (objął funkcję wiceprezesa ds. organizacyjnych – Statut PZK par. 25 pkt 1, Regulamin ZG PZK par. 10 pkt 1)

2. Omówienie sytuacji finansowej PZK i stanu wykorzystania środków z odpisów podatkowych 1% OPP przez oddziały terenowe w kontekście wykonania uchwały ZG PZK nr 591/01/17 (środki niewydatkowane przez OT mają być przeznaczone na pokrycie wydatków realizowanych z budżetu centralnego ZG – szczegóły zob. treść uchwały).

3. Omówienie sytuacji w Oddziale Terenowym PZK OT-10 w Krakowie, a szczególnie braku obsługi systemu OSEC przez osoby uprawnione (Kol. Prezes oddziału), co skutkuje niewykazywaniem członkostwa w Związku, pomimo opłacenia składek w regulaminowym terminie!

4. Decyzja o zwołaniu 7 grudnia 2019 r. posiedzenia Zarządu Głównego PZK (miejsce posiedzenia: Łódź, główny cel: ustalenie budżetu PZK na rok 2020).

5. Omówienie przygotowań do obchodów 90-lecia powstania Polskiego Związku Krótkofalowców.

6. Podjęcie uchwał w sprawie ogłoszenia zamiaru odznaczenia Złotą Odznaką Honorową Kolegów: Janusza Tylkowskiego SP1TMN, Piotra Markowskiego SP2AYC, Marka Kulińskiego SP3AMO i Andrzeja Janeczka SP5AHT.


Szczegóły posiedzenia i treść podjętych uchwał zostaną podane w protokole, który będzie opublikowany w najbliższym tygodniu.

Przypominam, że w związku ze zmianą na funkcji Skarbnika PZK, wszelkie sprawy związane z finansami Związku (w tym wnioski o dofinansowanie imprez regionalnych i ogólnopolskich - termin: 31.10.2019) należy uzgadniać z Kol. Janem SP2JLR, który pełni obecnie funkcję Skarbnika PZK.

Sprawy leżące w kompetencjach wiceprezesa ds. organizacyjnych Związku proszę kierować do Kol. Maćka SP9MRN. Dotyczy to wszelkich spraw związanych z działalnością oddziałów i klubów terenowych, regulaminów jednostek organizacyjnych, komisji stałych i powoływanych do wykonania zadań jednostkowych oraz nadzór i koordynowanie działalności wydawniczej PZK.

Nadzór i koordynowanie działalności Centralnego Biura QSL i okręgowych QSL Managerów pozostają w gestii Kol. Jana SP2JLR.

--
73! Waldemar Sznajder 3Z6AEF
Prezes PZK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,268,012 Unikalnych wizyt