PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3633 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 1
RSS

Biuletyn Informacji Publicznej PZK
Opcje newsa
Komunikaty PZKDobiegają końca prace nad sformowaniem strony internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Polskiego Związku Krótkofalowców. Strona została założona w domenie bip.gov.pl (https://www.bip.gov.pl/subjects/view/38548 ), w standardowej formie zgodnej z wymogami ustawowymi, w systemie SSDIP - Scentralizowanego Dostępu Do Informacji Publicznej. Link do strony BIP PZK (https://pzk.bip.gov.pl/) umieszczony jest na portalu PZK w lewym menu (proszę kliknąć w logo Biuletynu Informacji Publicznej).

Prace nad BIP PZK prowadził od kilku tygodni Kol. Andrzej Bojan SP8AB, który pełni obecnie funkcję redaktora strony podmiotowej BIP PZK.

Na stronie BIP PZK, oprócz podstawowych informacji teleadresowych, statucie, władzach PZK - będą zamieszczane informacje publiczne PZK, czyli informacje o sprawach publicznych w rozumieniu ustawy o dostępie do informacji publicznej. Krótko mówiąc, są to wszelkie informacje związane z gospodarowaniem środkami publicznymi. W przypadku Polskiego Związku Krótkofalowców są to środki z odpisów 1% OPP otrzymywane z Urzędów Skarbowych na podstawie wniosków podatników, środki z dotacji, środki z umów o wykonywanie zadań publicznych.

Dodatkowo na stronie BIP PZK będziemy zamieszczać podstawowe informacje o darowiznach otrzymywanych przez Polski Związek Krótkofalowców od instytucji i firm (np. Emitel, IBM Polska).

Zachęcamy do korzystania ze strony BIP PZK! Wszelkie uwagi odnośnie działania strony, jej zawartości, jak również propozycji współpracy w jej tworzeniu i uzupełnianiu prosimy kierować bezpośrednio do redaktora BIP PZK.

Andrzej Bojan SP8AB
Redaktor Biuletynu Informacji Publicznej  PZK


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,224,251 Unikalnych wizyt