PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3298 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 1
RSS

Ekspedycja TO2SP od dwóch tygodni w kraju
Opcje newsa
Polskie ekspedycje DXTO2SP (St. Barts)
W ostatni piątek minęły 2 tygodnie od powrotu z St. Barts do domów członków ekspedycji TO2SP.  to2sp logo
Zgodnie z poprzednimi informacjami na stronę Club Log został załadowany skorygowany log TO2SP uwzględniający pozytywnie rozpatrzone reklamacje nadesłane w mailach na adres mailowy wyprawy i indywidualny mail QSL managera wyprawy.

Prosimy o używanie opcji OQRS na stronie Club Logu https://secure.clublog.org/charts/?c=TO2SP dla potwierdzeń direct i przez biuro gdyż ułatwia to nam znacznie pracę.
Przy kartach przesłanych direct QSL manager musi pracowicie wyszukiwać każdą łączność w logu co nie jest łatwe przy ponad 63 000 QSO.

Grafik aktualnie opracowuje wzór naszych kart QSL i przed końcem roku powinniśmy je otrzymać wydrukowane z z drukarni. W pierwszych dniach stycznia rozpoczniemy wysyłkę kart QSL na cały świat.

Po wylądowaniu w Berlinie okazało się, że wszystkie 8 szt bagażu głównego zawierającego anteny, wzmacniacze i komputery zaginęło gdzieś po drodze.
W wyniku zgłoszonej reklamacji zaginione bagaże docierały do nas przez kolejny tydzień od naszego powrotu do Polski różnymi drogami z Paryża, Berlina i Wrocławia.
Do dzisiaj jeszcze tylko 1 szt. bagażu krąży gdzieś po świecie. Mamy nadzieję, że zdąży wrócić przed nasza kolejną wyprawą.

Dziękujemy za wyrazy uznania jakie napływają do nas różnymi drogami, nagradza to nasz wysiłek włożony w organizację wyprawy i ciężką pracę podczas jej trwania. Mimo czterodniowego opóźnienia w dostarczeniu ostatniego z bagaży na FJ i pracy na prowizorycznych antenach z małymi mocami przeprowadziliśmy ponad 63 000 QSO (W tym ponad 8 200 QSO w CQWW) co dało nam wynik wynik plasujący nas na pierwszym miejscu na świecie wśród wszystkich tegorocznych ekspedycji świata wg portalu http://gdxf.de/megadxpeditions/year.php

Życzymy wszystkim Wesołych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku pełnego sukcesów w życiu osobistym i na pasmach amatorskich.

Do usłyszenia z z naszej kolejnej DXpedycji w roku 2018.

W imieniu ekipy Włodek SP6EQZ

to2sp

Od lewej: Ryszard K1CC, Włodek SP6EQZ, Janusz SP6IXF, Jan SP3CYY, Jurek SP3GEM, Krzysztof SP6JIU.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,270,126 Unikalnych wizyt