PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
90 YEARS OF PZK
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3786 członków/członkiń PZK):



Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 6
Użytkowników online: 0
RSS

Komisja Statutowa PZK - informacje
Opcje newsa
Komisja Statutowa PZKKomisja Statutowa PZK - informacje

Komisja Statutowa powołana z KZD w Łowiczu pracowała na przestrzeni lat *) w zmiennym składzie. Od września 2016 r. do 23.09.2017 w skład KS wchodzili SP2JLR, SP3GIL, SP5LS, SP6T. Na posiedzeniu Prezydium ZG PZK 23.09.2017 do KS włączono SP5ELA i SP6M, zaś na ostatnim posiedzeniu 9.12.2017 r. przyjęto rezygnację z udziału w KS: SP6M i SP6T.

Aktualny skład Komisji Statutowej PZK to: SP2JLR, SP3GIL, SP5ELA, SP5LS.

We wszystkich posiedzeniach KS od września 2016 bierze udział 3Z6AEF - Prezes PZK. Na jednym z posiedzeń obecny był również SP2JMR - Sekretarz PZK.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Komisja Statutowa miała osiem posiedzeń (2-3 godzinnych) w trybie telekonferencji. Na kolejne posiedzenie 13.12.2017 r. zaproszony został HF1D - Przewodniczący GKR PZK.

Komisja Statutowa współpracuje z delegatami na KZD PZK za pośrednictwem listy pocztowej na której są delegaci na KZD, członkowie prezydium ZG PZK i członkowie GKR PZK. Uruchomiony jest także panel dyskusyjny na Forum PZK.

Obecnie dopracowywane są szczegóły tzw. "minimalnej" wersji projektu Statutu PZK, tzn. takiej, która zachowuje zapisy dotychczasowego Statutu PZK - poza tymi, które muszą być zmienione w związku z wymogami ustawy Prawo o stowarzyszeniach. Ustawa obliguje do dostosowania statutu w terminie do 20 maja 2018 r.

Równolegle trwają prace nad opracowaniem projektu statutu, uwzględniającego analizę materiałów ubiegłych lat (opracowania Komisji Strategii i Struktury z roku 2008, uchwały KZD w Łowiczu 2012, wnioski KZD w Burzeninie 2016, projekty statutów z lat 2008, 2012 i 2016, które nie uzyskały akceptacji Zjazdów) oraz wnioski składane aktualnie przez delegatów na liście. Po opracowaniu projekt zostanie skierowany do dyskusji na listę Delegatów na KZD PZK, a następnie do akceptacji przez Prezydium ZG PZK.

Komisja Statutowa

[info: SP5ELA]


*) Kalendarium KS
https://pzk.org.pl/news.php?readmore=4168
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
PITax.pl
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy






Zespół SN0HQ













PZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna - RF POLAND ENT. |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

46,813,466 Unikalnych wizyt