PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3355 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 3
Użytkowników online: 0
RSS

List Prezesa PZK
Opcje newsa
Informacja prezesa PZK (SP7CBG)Koleżanki i Koledzy

W imieniu ustępującego Prezydium PZK, dziękuję Wam za wsparcie, którego udzielaliście nam w trudnej misji kierowania związkiem. Dziękuję za dobre rady, dziękuję za krytykę, która pomagała wyeliminować popełniane przez nas błędy, dziękuję za pomoc w realizacji wybranych zadań, których przecież było sporo. Jednocześnie zastanawiam się, dlaczego w naszych wzajemnych relacjach nie uniknęliśmy różnego rodzaju złośliwości, dlaczego często brakowało nam wsparcia z Waszej strony, szczególnie w przypadkach, kiedy musieliśmy podejmować niezbyt popularne decyzje. Zastanówmy się wspólnie, w który kąt wrzuciliśmy tak swego czasu przestrzegany, bo stanowiący ważne dla nas zasady, Kodeks Krótkofalowca, że nie potrafiliśmy go w odpowiednim czasie odnaleźć, aby stosować w naszym codziennym działaniu. Uważam, że nad tym problemem warto zastanowić się już podczas najbliższego KZD.

Koleżanki i Koledzy

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od XXII Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Krótkofalowców, na którym ustalimy kierunki działania i – mam nadzieję - określimy jednoznacznie dalszą drogę, którą pójdzie nasze stowarzyszenie. Wybierzemy też nowe władze, które zapewne będą w stanie te wszystkie ustalenia zrealizować ku zadowoleniu wszystkich członków PZK. Wszystkim delegatom życzę owocnych obrad, trzeźwego spojrzenia na nurtujące nas problemy i zadania, które w najbliższym czasie musimy rozwiązać oraz wiele cierpliwości przy ich realizacji. Nie zapominajmy jednocześnie o „starych władzach PZK”, których dotychczasowe doświadczenie będzie można w wielu przypadkach wykorzystać z korzyścią dla naszego stowarzyszenia.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,434,709 Unikalnych wizyt