PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3342 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
RSS

Krótkofalarska Jesień na Pogórzu 2015 - podsumowanie
Opcje newsa
Krótkofalarska Jesień na Pogórzu (Jodłówka Tuchowska)Krótkofalarska Jesień na Pogórzu 2015 - podsumowanie.


W dniach 11-12-13 września br, w miejscowości Jodłówka Tuchowska odbyło się 30-te już, jubileuszowe spotkanie w tej lokalizacji, w stałym terminie - drugi pełny weekend września. 2015 rok jest również jubileuszem 40-ej rocznicy powołania Oddziału Tarnowskiego PZK. 
Nie sposób nie wspomnieć, że 60 lat temu powołany został pierwszy na Ziemi Tarnowskiej klub radioamatorski - SP9KAO, i to na bazie jego członków powołany został OT PZK w Tarnowie. Więcej informacji o historii OT zawarte na naszej stronie - http://sp9pta.hamradio.pl/index.php/historia-ot/kfz-sp9nh/

Głównym celem "jodłówkowych" spotkań jest podsumowanie "zawodów tarnowskich" oraz spotkanie się osobiste Koleżanek i Kolegów, giełda sprzętu krótkofalarskiego i elektronicznego a także chwila odpoczynku i relaksu. To wszystko od piątkowego popołudnia do niedzielnego poranka.

jt

Część główna spotkania to sobotnie popołudnie, które rozpoczyna wspólne zdjęcie. Po wspólnym tradycyjnym zdjęciu - obiad, a następnie od godziny 14.30 część oficjalna spotkania. Prezes OT, Janusz Banaś SP9LAS powitał zebranych i zaproszonych gości, przejmując kierownictwo spotkania przedstawił informację o celach tego spotkania. Do Prezydium zaprosił Wiceprezesa ZG PZK - Jana Dąbrowskiego - SP2JLR, Zastępcę Burmistrza Tuchowa Kazimierza Kurczaba oraz Zbigniewa Wilczyńskiego SP9IEK. Po krótkim przemówieniu i gratulacjach,

jt

wiceprezes ZG PZK Jan Dąbrowski SP2JLR, wręczył dwa grawertony z okazji 40-lecia działalności OT, Oddziałowi PZK w Tarnowie oraz Zbyszkowi Wilczyńskiemu - SP9IEK.

jt

Następnie Prezes Tarnowskiego OT Janusz Banaś - SP9LAS, nagrodził
grawertonami oraz dyplomami kolegów z OT, za zaangażowanie i pracę społeczną dla rozwoju Oddziału, oraz krótkofalarstwa na terenie działania a także za pracę szkoleniową.

jt

Zebrani uczcili minutą ciszy pamięć Kolegów, którzy również mieli swój udział w rozwoju OT i
krótkofalarstwa na Ziemi Tarnowskiej, a niestety nie ma ich już wśród nas.

jt

Na salę trafił także tort urodzinowy dla 60-cio latka - to najlepsze życzenia dla Klubu SP9KAO.

jt

Przyszedł również czas na zrealizowanie podstawowej funkcji spotkania - podsumowanie zawodów tarnowskich. Prezes OT Janusz SP9LAS wręczył zwycięzcom puchary, dyplomy i inne trofea, dziękując za liczny udział w zawodach pogratulował zwycięzcom a przegranym życzył więcej szczęścia w następnych zawodach.

jt

Wielką frajdą spotkania była loteria fantowa. Między uczestników obecnych na sali rozlosowano gadżety ufundowane przez sponsorów.

W tegorocznym spotkaniu "Krótkofalarska Jesień na Pogórzu" wzięło udział około 350 osób. Wszystkim gościom,
uczestnikom spotkania, serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Uczestnikom zawodów tarnowskich gratulujemy wieloletniej wytrwałości w zmaganiach na falach radiowych. Dziękujemy sponsorom za sporą ilość gadżetów i pamiątek, które mogli otrzymać nasi goście i szczególne podziękowania dla gospodarzy - Dyrekcji DWD oraz Dyrekcji Zespołu Szkół w Jodłówce Tuchowskiej, którzy od wielu lat udzielają nam swojej gościnności.

Więcej informacji oraz dokumentację foto, znajdziesz na naszej stronie: http://sp9pta.hamradio.pl/

Zapraszamy znowu za rok. Do zobaczenia!

Stanisław sq9aor
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,415,316 Unikalnych wizyt