PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3342 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

Akcja "SONDA - 2015"
Opcje newsa
Akcja SONDAAkcja dyplomowa "SONDA 2015"   Dyplom Sonda

Duże zainteresowanie w zeszłym roku akcją "Sonda" skłoniło organizatorów do kontynuacji akcji i tak we wrześniu br. odbędzie się akcja dyplomowa SONDA 2015. W tej edycji zostanie zorganizowany dodatkowo konkurs dla nadawców w okresie od 25.09. do 27.09.2015 r.

W konkursie za pierwsze trzy miejsca, uczestnicy będą mogli zdobyć atrakcyjne nagrody nawiązujące do tegorocznego hasła "Wspieramy energię odnawialną".

Za spełnienie minimalnych wymagań określonych w regulaminie, każdy kto złoży aplikację do kontroli otrzyma mailem dyplom w wersji elektronicznej. Za przeprowadzone łączności i nasłuchy zostaną przesłane okolicznościowe karty QSL.

Zapraszamy do odwiedzania strony http://sp5kvw.com na której znajduje się regulamin akcji. Zespół SONDY 2015 składa się z 10 operatorów, którzy używają 10 różnych znaków.

Akcja została zainicjowana indywidualną pracą Leszka SQ4AVD w 2013 r pod znakiem SN4SONDA, ma ona na celu ocalenie od zapomnienia jeden z pierwszych programów popularno-naukowych realizowany w TVP. Program ten zgodnie z relacjami operatorów spotkanymi w trakcie akcji dyplomowej wpłynął na wiele życiowych decyzji. Była to okazja do przypomnienia osób uczestniczących w w/w programie - zarówno prowadzących A. Kurka i Z. Kamińskiego oraz ich współpracowników. Wśród naszych kolegów wielu wspominało że miało kontakt osobisty z nimi.

W 2014 r. w 37 rocznicę emisji I odcinka programu SONDA w akcji wzięło udział 4 865 stacji o niepowtarzalnych znakach. Operatorzy stacji okolicznościowych pracowali na pasmach w szczególności KF z uwzględnieniem warunków propagacyjnych dla naszego SP. Łącznie przez 6 stacji przeprowadzono 10 065 QSO.

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i zapraszamy do udziału w akcji SONDA.

Zespół SONDA 2015

Dyplom Sonda
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,415,498 Unikalnych wizyt