PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3381 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 14
Użytkowników online: 0
RSS

85 rocznicą powstania Polskiego Związku Krótkofalowców
Opcje newsa
Informacja prezesa PZK (SP7CBG)Koleżanki i Koledzy,

Już za niecały miesiąc uroczystym spotkaniem w dniu 24 lutego br. w Warszawie zainaugurujemy obchody związane z 85 rocznicą powstania Polskiego Związku Krótkofalowców oraz 90 rocznicą powstania Międzynarodowego Związku Radioamatorów – IARU.

 Na tę uroczystość otwarcia obchodów zapraszamy szereg gości reprezentujących władze administracyjne i samorządowe Polski, Przewodniczącego 1 Regionu IARU Kolegę Dona Beattie G3BJ oraz wielu funkcyjnych i członków naszej i bratnich nam organizacji krajowych.

Podczas tego spotkania postaramy się przedstawić nasze osiągnięcia i dalsze możliwości jakie niesie ze sobą nasze hobby, którym jest krótkofalarstwo. Ale to jest dopiero początkiem naszych obchodów jubileuszowych. W sposób szczególny chcemy zorganizować spotkanie ŁOŚ, spotkanie w Krojantach i kolejny Zjazd Techniczny w Burzeninie.

Mamy nadzieję, że do akcji obchodów włączą się również Oddziały Terenowe PZK poprzez organizowanie lokalnych spotkań i dni otwartych, podczas których będą mogli zaprezentować społeczności nasze hobby. W miarę posiadanych możliwości będziemy starali się wspierać takie inicjatywy.

Przypominam również, że do końca kwietnia pracują nasze stacje okolicznościowe, które po przeprowadzeniu z nimi łączności i uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów umożliwiają zdobycie specjalnego dyplomu.

Tyle informacji na temat jubileuszu na dziś. W kolejnych wydaniach komunikatu będziemy starali się informować Was o naszych dalszych działaniach związanych z obchodami rocznicowymi

Jerzy Jakubowski SP7CBG

Prezes PZK

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,709,672 Unikalnych wizyt