PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3607 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

Piąta edycja Konkursu Generalskiego
Opcje newsa
Konkursy radiowe SPPiąta edycja Konkursu Generalskiego

W imieniu Szkolnego Klubu Krótkofalowców SP3PGR pragnę zaprosić do wzięcia udziału w okresie od 7 do 17 stycznia 2015 roku w organizowanym już po raz piąty Konkursie Generalskim, krótkofalarskiej imprezie której głównym celem jest promocja w kraju i poza jego granicami postaci i dokonań gen. broni Kazimierza Raszewskiego, patrona Gimnazjum nr 1 w Poznaniu. Formuła Konkursu ujętego w Kalendarzu Zawodów PZK na rok 2015, w odróżnieniu od tradycyjnych zawodów umożliwia wszystkim zainteresowanym krótkofalowcom wzięcie w nim udziału nawet każdego dnia rywalizacji i dopasowanie własnej aktywności w dowolnym przedziale godzinowym w ramach posiadanego czasu wolnego. Imprezie patronuje wiele instytucji i stowarzyszeń ściśle związanych w przeszłości z postacią jej Patrona, między innymi Konkurs posiada patronat honorowy ministra Stanisława Kozieja, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, który jest również fundatorem pięknego kryształowego pucharu dla zwycięzcy jednej z sześciu grup klasyfikacyjnych. Przedsięwzięcie wpisuje się w obchody Dnia Patrona Gimnazjum nr 1, które będą miały miejsce na terenie szkoły 12 lutego 2015 roku. W tym dniu, podczas uroczystej gali nastąpi również podsumowanie jedenastodniowej konkursowej rywalizacji na pasmach, a obecnym na sali laureatom zostaną wręczone nagrody.

Info: Jacek SQ3OPM

W załączeniu przesyłam również regulamin tej imprezy oraz wzór kartki QSL klubowej stacji Klubu Organizatora SN0GKR oraz skan dokumentu potwierdzającego fakt objęcia imprezy patronatem honorowym przez ministra Stanisława Kozieja.


news: ikona_pdf.gif Regulamin Konkursu Generalskiego 2015

 patronat

qsl


Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,060,125 Unikalnych wizyt