PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3416 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

Stacja SN0KDD już czynna
Opcje newsa
Amateur Radio Kids DayPrzypominamy, że już od soboty 8 czerwca, będzie aktywna stacja SN0KDD pracująca z okazji Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży. Rozpoczynamy naszą pracę około południa, ze spotkania członków i sympatyków OT 27, z terenu Stanicy Harcerskiej w Ostrowie Wielkopolskim i będziemy czynni do aż zakończenia imprezy. W zależności od warunków, będziemy obecni na paśmie 40 lub 80 m. Ponieważ na spotkaniu obecna będzie grupa ARISS, z pewnością młodych głosów w eterze już tego dnia nie zabraknie. Dla nich tez przygotowaliśmy inne atrakcje, m.in. łowy na lisa, gdzie po raz pierwszy użyjemy sprzętu wykonanego przez uczniów ZST w Ostrowie, gdzie klub SP3POW ma swoją siedzibę.

Przy tej okazji miło mi wspomnieć, że do grona ofiarodawców upominków dla klubów, a przede wszystkim dla dzieci uczestniczących w Amateur Radio Kids Day, oprócz firmy radiokomunikacyjnej z Ostrowa Wielkopolskiego, dołączyli również znani dystrybutorzy sprzętu krótkofalarskiego z Łodzi oraz Warszawy. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

Czekamy na zgłoszenia i informacje o Waszych działaniach w dniu 15 czerwca, uczestnikach i liczbie przeprowadzonych łączności. Z pewnością dzięki sponsorom wspierającym akcję, ilość uhonorowanych uczestników zwiększy się w porównaniu z tym o czym pisałem w poprzednim newsie.

Info: SP3AYA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

70,273,653 Unikalnych wizyt