PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3380 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 9
Użytkowników online: 0
RSS

Okolicznościowa akcja dyplomowa OT-21 PZK
Opcje newsa
Dyplomy SP (wydawane poza PZK)Okolicznościowa akcja dyplomowa OT-21 PZK.

   Z przyjemnością informuję, iż w dniach od 1 września 2012 do 30 października 2012 będą aktywne dwie radiostacje okolicznościowe: HF35ZSEIT oraz SN35ZSEIT, pracujące z okazji obchodzonego w bieżącym roku jubileuszu trzydziestopięciolecia istnienia Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. Wszystkie łączności zostaną potwierdzone okolicznościową kartą QSL.

    Jako krótkofalowiec zrzeszony w 21 Oddziale Terenowym PZK, absolwent i obecny pracownik ZSEiT, nie mogę pominąć tak ważnego wydarzenia w życiu Szkoły, gdyż właśnie  w jej murach mieści się nasz Oddział oraz dwa kluby: SP4PIN i SP4PXX, prowadzone pod patronatem PZK.

    Z okazji jubileuszu wydana zostanie limitowana seria trzydziestu pięciu, numerowanych dyplomów, których wydawcą będzie OT-21. Do uzyskania dyplomu konieczne będzie nawiązanie co najmniej po jednej łączności, dowolną emisją z trzema radiostacjami: HF35ZSEIT, SN35ZSEIT oraz SP4JKV.

    Gorąco zapraszam do łączności, tym bardziej, że operatorami radiostacji będą oprócz licencjonowanych nadawców, uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie.

Adam, SP4JKV

            Zarząd Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Związku Krótkofalowców patronując okolicznościowej akcji dyplomowej przejął na siebie koszty związane z produkcją i wysyłką dyplomów na adresy krótkofalowców podane w zgłoszeniach. Szata graficzna dyplomów zostanie opracowana przez uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych.  Zgłoszenia należy  przysłać  na  adres: Olsztyński Oddział  PZK, skrytka pocztowa 8, 10-001  Olsztyn 1.  

Prezes
Olsztyńskiego Oddziału PZK
Andrzej Korczin, SP4KA

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,635,800 Unikalnych wizyt