PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3424 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 0
RSS

XXI Krajowy Zjazd Delegatów PZK 19-20.05.2012
Opcje newsa
Informacja sekretarza PZK (SP2JMR)XXI Krajowy Zjazd Delegatów PZK

XXI KZD. Zarząd Główny PZK w dniu 27 stycznia  2012 roku podjął uchwałę o zwołaniu najbliższego KZD na dzień 19 maja 2012 r. w Łowiczu  w ośrodku konferencyjnym Zacisze. Dla pełnej informacji podam, że w Zjeździe wezmą udział delegaci wybrani przez Walne Zebrania Oddziałów Terenowych PZK w proporcji 1 delegat na 100 członków PZK. Szczegóły określa ordynacja wyborcza uchwalona w dniu 3 września 2011 przez ZG. Stroną organizacyjną XXI KZD zajmuje się zespół z klubu SP3KWA pod kierownictwem Jerzego SP3SLU.

Przypominam, że zgodnie z Ordynacją Wyborczą Oddziały powiadamiają Sekretariat ZG PZK o terminie i miejscu Walnego Zebrania członków Oddziałów Terenowych, podczas którego zamierzają dokonać wyboru Delegatów i Zastępców Delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów PZK – co najmniej na 14 dni przed planowanym terminem zebrania – elektronicznie na adres Prezesa PZK, Sekretarza PZK lub listownie - na adres Sekretariatu ZG PZK.

Zarządy Oddziałów Terenowych przesyłają do Sekretariatu ZG PZK dokumenty Walnego Zebrania Członków Oddziału w terminie dwóch tygodni po zakończeniu Walnego Zebrania, nie później jednak niż do 60 dni przed terminem Krajowego Zjazdu Delegatów PZK.

Braki w dokumentacji Walnego Zebrania członków Oddziału Terenowego, nie przesłanie jej w wyznaczonym terminie - skutkuje pozbawieniem danego Oddziału Terenowego mandatów dla wybranych Delegatów na Krajowy Zjazd  Delegatów PZK.

Prezes PZK
Piotr Skrzypczak SP2JMR
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

70,327,990 Unikalnych wizyt