PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
1050 lecie Chrztu Polski
85 YEARS OF PZK
Foto galerie PZK
Dyplom Polska
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(4031 członków/członkiń PZK):



Nawigacja
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 1
RSS

III Memoriał Tadeusza Kokoszki SP7L
Opcje newsa
LKKCel Memoriału:  Uczczenie pamięci Kol. Tadeusza Kokoszki SP7L, założyciela klubu SPARAS, Honorowego Członka LKK, inicjatora wielu stacji okolicznościowych i akcji dyplomowych.
Organizator: Południowopraski Klub Krótkofalowców SP5PPK
Uczestnicy: stacje indywidualne i klubowe
Termin i czas:   28 października 2011, 17:00-18:00 UTC (lok 19:00 – 20:00)
Pasmo i emisje: 3.5 MHz SSB
Wywołanie: na fonii – MEMORIAŁ
Raporty: SSB 59 + numer qso   (np 59 001), stacje członków SPARAS, członków Honorowych LKK , stacje członków LKK oraz operatorzy o imieniu Tadeusz ( także mający drugie imię ) podają RS  + literę „T” (SSB - 59T),
Punktacja: stacje członków SPARAS, Honorowych Członków LKK i członków rzeczywistych  LKK - 5 pkt, pozostałe stacje 1 pkt .
Mnożnik: stacje podające literę „T”
Wynik końcowy: suma punktów x (1+ mnożnik)
Klasyfikacja:
A - stacje indywidualne na SSB,
B -  stacje klubowe na SSB
UWAGA: w grupie musi być minimum 5 stacji aby można było je sklasyfikować.
Dzienniki zawodów: zawody będą obliczane elektronicznie, zaleca się do logowania i opracowania logów programy autorstwa Marka SP7DQR.
Uczestnik powinien podać w logu kategorię np. A-SSB. Dzienniki zawodów prosimy nadsyłać w formacie cabrillo na  adres : sq5abg@o2.pl a dzienniki w postaci papierowej na adres:
Wiesław Paszta , Garkowo Stare 2, 06-550 Szreńsk w ciągu 7 dni.
Dzienniki w postaci elektronicznej, format poczty:
w temacie podawać proszę tylko znak np. SQ5ABG
plik logu : znak.cbr  np. sq5abg.cbr jako załącznik do e-maila
Nagrody :
za zajęcie I miejsca w każdej grupie  puchar i dyplom,
za zajęcie II i III miejsca w każdej grupie – dyplom.
Decyzje komisji są ostateczne.
Komisja zawodów:  Ewa SP5HEN, Wiesław SQ5ABG, Artur SQ5ABF
         

SP7L



A. Członkowie  LKK:
U5WB U5WF U5WK UR4WG UR5WA UR5WAC UR5WAI UR5WAN UR5WBB UR5WBQ UR5WCA UR5WCE UR5WCQ UR5WCR UR5WCW UR5WD UR5WDC UR5WDQ UR5WEO UR5WET UR5WEY UR5WFX UR5WG UR5WGH UR5WGI UR5WH UR5WHD UR5WHK  UR5WHQ UR5WHT UR5WHW UR5WHZ UR5WIA UR5WIF UR5WJA UR5WJO UR5WJQ UR5WJS UR5WJV UR5WKB UR5WR UR5WS UR5WU UR5WX US2WU US3WD US5WAF US5WAP US5WAY US5WCA US5WCP US5WCU US5WDD US5WDK US5WDL US5WDP US5WDS US5WDX US5WE US5WED US5WEP US5WGR US5WMS US5WR US5WTF US7WA US7WW US0WJ UT1WA UT1WL UT1WPR UT1WW UT3WW UT3WX UT4WT UT5GA UT5GF UT5UB UT7WO UT7WR UT7WV UT7WW UT7WZ UX5CY UX5DH UX5EF UX5EW UX5QS UY1WV UY3WX UY5MA UY5XE UR4WWX   

B. Członkowie  Honorowi LKK:
1. G3PTN  - SK- Zygmunt Howaniec 
2. VA3UA   - Alex Malikov
3. SP8NFE  - Bogdan Sagan 
4. SP7L - SK - Tadeusz Kokoszka
5. SP2B  - Jan Gimiński
6. SP8AUP  - Zbigniew Guzowski
7. SP8MI- Wojciech W. Geło
8. SP8AQA  - Jerzy Gąbka
9. SQ7DCA - SK - Andrzej Wołcz
10. UR3WDX  - Yevgenij Pletnev 
11. SP8HXU  - Lesław Gruszkiewicz
12. SP5VJO  - Jerzy Ostrowski
13. SQ8JLA  - Marek Szczurowski
14. SQ5ABG  - Wiesław Paszta
15. SP5QWJ  - Slawomir Bulajewski
16. SQ8JQX  - Tadeusz Habil
17. SQ5HAU  - Krzysztof Wieczerzyński
18. RA3CC   - Valerij Gromov
19. SP2SGF  - Maciej Jakimiec
20. DL6ZFG  - Rolf Rahne
21. SP3IQ   - Bogdan Machowiak
22. SQ9CWI  - Witold Segeth
23. VE6JO  - SK - Vitalij Machacin,
24. UR7UJ   - Michail Judkovkij
25. UR3LL   - Viktor Kurilenko
26. SP8IQQ  - Benedykt Brodowicz
27. SP8AJC  - Wilhelm Wrona
28. SP9JPA  - Henryk Zwolski
29. SP4OZ   - SK - Eugeniusz Pacuk
30. SP5CCC  - Tomasz Ciepielowski
31. SP8NFZ  - Wiesław Such
32. SP8HAU- Stanisław Kozakiewicz
33. SQ5MO   - Małgorzata Ostrowska
34. SQ7B- Andrzej Buras
35. SP9IQO – Tadeusz Maciejowski
36. SP6SNL – Zygrfryd Littman
37. UR5LCV – Igor Zeldin
38. SP5XVY – Robert Luśnia  
Stan na dzień  21.11.2009 r. 

Info Wojciech SP8MI, Bogdan SP3IQ.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy















Zespół SN0HQ



























PZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone   |   Administracja techniczna - Zygmunt Szumski SP5ELA. Kontakt: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

41,392,954 Unikalnych wizyt