PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
1050 lecie Chrztu Polski
85 YEARS OF PZK
Foto galerie PZK
Dyplom Polska
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(4032 członków/członkiń PZK):



Nawigacja
Użytkowników online
Gości online: 6
Użytkowników online: 0
RSS

18-te Mistrzostwa ARDF 1 Regionu IARU. Wyniki zawodników PZK.
Opcje newsa
ARDF18-te Mistrzostwa ARDF 1 Regionu IARU 6–9 września 2011, Baile Felix/Rumunia

Miejsca zajęte przez zawodników PZK


Pasmo 144 MHz indywidualnie

Kategoria W19
    17. Justyna Garczarek
Kategoria W21
      3. Agata Kulicka – MEDAL BRĄZOWY
    12. Urszula Byrdy
    18. Aleksandra Czerwińska SQ2GP
Kategoria W35
    19. Agnieszka Deptulska SP3TJG
Kategoria M19
      2. Patryk Niedźwiedzki – MEDAL SREBRNY
    12. Mateusz Deptulski
    21. Mateusz Szczypior SQ2JSO
Kategoria M21
      6. Szymon Ławecki
      9. Paweł Janiak
    18. Krzysztof Jaroszewicz SQ2ICY
Kategoria M40
    33. Tomasz Deptulski SP2RIP
Kategoria M50
      8. Jan Gracjasz
    20. Bogdan Bala
    28. Zbigniew Mądrzyński SP2JNK
Kategoria M60
    15. Władysław Pietrzykowski SP9GNM
    32. Tomasz Owczarski
Kategoria M70
      6. Ryszard Bykowski

Pasmo 144 MHz drużynowo

Kategoria W21
      5. PZK-Polska
Kategoria M19
      2. PZK – Polska – MEDAL SREBRNY
Kategoria M21
      4. PZK – Polska
Kategoria M50
      6. PZK – Polska
Kategoria M60
    12. PZK – Polska
 

Pasmo 3,5 MHz indywidualnie

Kategoria W19
    12. Justyna Garczarek
Kategoria W21
      5. Agata Kulicka
    13. Urszula Byrdy
    18. Aleksandra Czerwińska SQ2GP
Kategoria W35
    13. Agnieszka Deptulska SP3TLG
Kategoria M19
      5. Mateusz Szczypior SQ2JSO
    18. Patryk Niedźwiedzki
    20. Mateusz Deptulski
Kategoria M21
      5. Paweł Janiak
      8. Szymon Ławecki
    17. Krzysztof Jaroszewicz SQ2ICY
Kategoria M40
    29. Tomasz Deptulski SP2RIP
Kategoria M50
    12. Jan Gracjasz
    17. Bogdan Bala
    29. Zbigniew Mądrzyński SP2JNK

Kategoria M60
    10. Władysław Pietrzykowski SP9GNM
    21. Tomasz Owczarski

Kategoria M70
      3. Ryszard Bykowski – MEDAL BRĄZOWY

Pasmo 3,5 MHz drużynowo
Kategoria W21
      5. PZK – Polska
Kategoria M19
      6. PZK - Polska
Kategoria M21
      4 PZK - Polska
Kategoria M50
      5. PZK – Polska
Kategoria M60
      7. PZK - Polska

Informację przekazał: Krzysztof Słomczyński SP5HS
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy















Zespół SN0HQ



























PZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone   |   Administracja techniczna - Zygmunt Szumski SP5ELA. Kontakt: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

41,402,124 Unikalnych wizyt