PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3355 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 5
Użytkowników online: 0
RSS

SP2ZCI & SP2ZAO zapraszają!
Opcje newsa
Zapraszają nasHarcerskie Kluby Łączności "Emiter" SP2ZCI i "Dromader" SP2ZAO z Bydgoszczy zapraszają na lutowe imprezy łącznościowe.

W dniu 19.02.2011 r. zapraszamy na kolejną edycję zawodów "Sięgnij do gwiazd" upamiętniających rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika. Regulamin zawodów dostępny w zakładce zawody na stronie PZK oraz w lutowym Świecie Radio.

W dniach 20-27 lutego zapraszamy do uzyskania dyplomu "Dzień myśli braterskiej" poświęconego twórcy skautingu Robertowi Baden-Powellowi. W powyższym terminie należy zgromadzić 10 punktów za łączności /nasłuchy/ ze stacjami harcerskimi, które przydzielają po 1 punkcie do dyplomu. Obowiązkowo należy przeprowadzić łączności /nasłuchy/ ze stacjami SP2ZAO i SP2ZCI stacje powyższe przyznają po 2 pkt.. Po spełnieniu warunków można ubiegać się o wydanie dyplomu, którego cena wynosi 10,00 PLN. Korespondencję kierować na adres award managera kol. Marek SQ2SDJ, adres domowy: Marek Kosmowski 85-827 Bydgoszcz ul. Bohaterów Westerplatte 7/13 lub na e-mail: sq2sdj@o2.pl

Jednocześnie z przykrością informujemy, iż w wyniku awarii sprzętu komputerowego utracono bazę danych dotyczącą dyplomów "Dzień myśli braterskiej" i "Święto nie zapominaj" z minionych lat. W związku z powyższym prosimy osoby, które nie otrzymały któregoś z powyższych dyplomów o informację pod adresem: k.mark@poczta.fm. Za zaistniałą sytuację przepraszamy!

Info: SP2QVH
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,436,678 Unikalnych wizyt