PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3417 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 1
Użytkowników online: 0
RSS

IARU HF World Championship 2007 - 14/15 lipca.
Opcje newsa
Komunikaty PZKZa niecałe dwa tygodnie, to jest dnia 14 lipca w sobotę godz. 12:00 UTC (14:00 czas lokalny) rozpoczynają się zawody IARU HF World Championship 2007. Udział w tych zawodach jest bardzo ważny, chodzi o jak największa ilość QSO.

Zespół SN0HQ

Zobacz też stronę Zespołu SN0HQ

    Zespół SN0HQ co roku w porównaniu do innych stacji HQ w swym logu co roku posiada wysokie notowania zarówno dla ilość DXCC ogółem jak i mnożników na poszczególnych pasmach. W naszej sytuacji końcowa pozycja Zespołu SN0HQ zależy w głównej mierze od ilość QSO z polskimi stacjami. Na przykład nasi sąsiedzi z DL przewyższają nas znacznie w tym względzie każdego roku. Mimo, że posiadamy lepsze mnożniki, klasyfikowani jesteśmy poniżej pozycji stacji DA0HQ właśnie z powodu ilości krajowych QSO. Otwieram niniejszym na naszym Forum PZK nowy temat pod tytułem IARU HF World Championship 2007, aby można prowadzić dyskusję i wymianę poglądów w zakresie tych corocznych zawodów IARU. Jeśli będą zapytania, to bardzo dobrze, członkowie Zespołu SN0HQ bardzo chętnie udzielą odpowiedzi. Niech dyskusja na tym Forum służy późniejszej sportowej walce na pasmach oraz jak najlepszej pozycji naszego Zespołu SN0HQ w klasyfikacji końcowej. Niech poprzez zadawane pytań, wymianie zdań i poglądów czy zgłaszanie postulatów, Zespół SN0HQ dobrze przygotuje się do zawodów IARU HF World Championship 2007 i zajmie jak najlepszą pozycję w klasyfikacji końcowej.

Good Luck in the Contest.
73 Bogdan SP3IQ
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,268,549 Unikalnych wizyt