PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3357 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 2
Użytkowników online: 0
RSS

Wyprawa rowerowa ENERGA 2007 zakończona.
Opcje newsa
Z krajuW dniu 26 czerwca 2007 roku o godz. 12:45, po przejechaniu na rowerach w ciągu ośmiu dni 1188 km, przed Oddziałem Koncernu ENERGA w Olsztynie zakończyła się VII wyprawa rowerowa ENERGA 2007. Zmęczeni, przemoczeni do suchej nitki ale jakże szczęśliwi, że dotarliśmy cali i zdrowi do celu.
Mimo wielu przeciwności na trasie - zmienna pogoda, niesprzyjający wiatr, utrudnienia na drogach, złośliwości rzeczy martwych; uszkodzony APRS, aparat fotograficzny; przekonaliśmy się że wszystko to jest do pokonania wiarą w siebie i drugiego człowieka.
Dzięki życzliwym przyjęciom w Centrali i oddziałach Koncernu, u krótkofalowców - SP2AYC, SP1RKB, SQ2RKB, SP1BVI, SP2QVH, SP3JBI,SQ4LWA, słowom "powodzenia na trasie" od wielu znajomych i nieznajomych spotykanych po drodze mogliśmy wytrwać i dotrzeć do celu. Nie ukrywamy że przeżyliśmy nie jeden kryzys, nieprzewidziane sytuacje, czy wręcz dramatyczne momenty, ale świadomość że nie jesteśmy sami oraz nasze doświadczenie i charyzma dodawały nam sił i pozwoliły wytrwać do końca i nie poddać się.
Dziękujemy także tym którzy pomogli zorganizować nam wyprawę t.j. Pani Grażynie
Banasiewicz z oddziału Koncernu ENERGA w Olsztynie, Państwu Tracz ze Starej Szkoły w Wysokiej Wsi (rowery), Marcinowi SQ4CUC (APRS), Przemkowi SQ4HRL ( radiotelefon przenośny) oraz Marianowi SQ4CUM na bieżąco prowadzącemu naszą stronę internetową.
Tyle pierwszych refleksji.Teraz zabieramy się do skompletowania materiałów, które po opracowaniu umieszczone zostaną na stronie www.sp4sas.prv.pl. Uzupełnimy też brakujące etapy z przyczyn technicznych niekompletne.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim i pozdrawiamy.

Lidka SQ4SAS i Andrzej SP4SAS

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

71,464,177 Unikalnych wizyt