SP Contest Maraton 2009 wyniki i problemy
Dodane przez sp5jxk dnia 2009-08-08 / 11:48
Do współzawodnictwa zaliczane są wyłącznie wyniki zawodów opublikowane na portalu głównym PZK - tak stanowi SP Contest Maraton 2009. Wg. zaleceń Zespołu ds. Contestingu Krajowego termin publikacji wyników - do 3 miesięcy po rozegraniu zawodów.

Niestety regulaminy i wyniki niektórych zawodów i to zawodów z wieloletnimi tradycjami cieszącymi się dużą frekwencją i darzonych wielkim sentymentem, mimo naszych usilnych próśb nie są przesyłane do publikacji na portalu PZK, gdzie wyniki publikowane są tutaj.

Taki stan rzeczy powoduje, że niektóre zawody tracą frekwencję, Organizatorzy wiarygodność a wyniki SP Contest Maratonu 2009 nie odzwierciedlają faktycznego stanu contestingu krajowego tzn. nie pokazują faktycznego "dorobku" zawodnika, nie dokumentują wszystkich wyników zawodnika w zawodach krajowych oraz nie są miarodajnymi w zakresie oceny poziomu operatorskiego.

W związku z powyższym uprzejmie prosimy Organizatorów zawodów o przekazywanie wyników zawodów na portal ZG PZK do Bogdana sp3iqpzk.org.pl,
lub (i) do nas sp5jxktlen.pl, sp9gfiwp.pl
(73 de Kazik sp9gfi, Janusz sp5jxk)

Wyniki współzawodnictwa zamieszczane są także na portalu http://www.pzk.katowice.pl