Wymagania ochrony środowiska / Zgłoszenie stacji
Dodane przez SP6IEQ dnia 2009-06-25 / 00:29
W ostatnim czasie otrzymałem nie małą ilość e-maili z pytaniami dotyczących pliku Zgłoszenia stacji. Na wszystkie udało mnie się odpowiedzieć, ale tylko dlatego, że spędzałem czas w domu z uwagi na pewną dolegliwość. Zakładam, że w miarę gdy więcej Kolegów zabierze się do zabawy z arkuszem to ilość e-mail wyraźnie wzrośnie i nie będę w stanie już na nie odpowiadać. Pytania się powtarzają, zatem szkoda czasu na powtarzanie odpowiedzi. Sądzę, że niektórzy Koledzy nie czytają Instrukcji oraz odpowiedzi na pytania zawarte w odrębnych plikach i od razu zabierają się do pracy. Tak też można, droga prób i błędów.
Ponieważ niektóre pytania są bardzo ogólne, nie jestem w stanie pisać potężnych wyjaśnień na, wydaje mnie się oczywiste sprawy, ale może się mylę.
Proponuję zatem, cykliczne spotkania na 80m, o ile mi czas na to pozwoli . Postaram się być w najbliższą niedzielę 28 czerwca o godz. 7:00 na częstotliwości 3,720 +/- QRM i odpowiedzieć na stawiane pytania licząc, że wszyscy Koledzy słuchający otrzymają odpowiedź równocześnie.
Vy 73's Dionizy SP6IEQ