Komunikat Radioklubu z Różana, SP5KVW.
Dodane przez sp3iq dnia 2007-03-26 / 10:30
Kierownictwo Radioklubu z Różana informuje, że z powodu ogromnych barier formalno-prawnych, organizacyjnych i finansowych nie jest w stanie kontynuować organizacji imprez pod nazwą “RADIOPIKNIK i RADIOGIEŁDA SP5KVW  w Różanie.”

Rozszerzona zawartość newsa

Teren jak i budynki znajdujące się na nim wymagają legalizacji i dopuszczenia do organizowania imprez otwartych-masowych. To zaś wiąże się z wydaniem stosownych decyzji i dopuszczeń ze strony odpowiednich służb i instytucji, a co za tym idzie dużych nakładów finansowych, na które nie stać członków klubu, ani właściciela terenu. Nasze imprezy nie były działalnością dochodową.

Jednocześnie informujemy, że teren o powierzchni około 6000m2, jak i budynki o powierzchni około 450m2 mogą być wydzierżawione. Gdyby ktoś z naszego grona, lub inne osoby prowadzące działalność gospodarczą,  był zainteresowany taką formą użytkowania prosimy o kontakt z Jerzym SP5GJH, tel. 029-766 99 33 lub 0502547041.


Tą drogą w imieniu członków klubu, zarządu oraz własnym dziękujemy naszym sympatykom za pomoc w organizacji imprez, zabezpieczaniu programu, sponsorom za wsparcie, a wszystkim za liczny udział. To była nasza przyjemność i satysfakcja. Jesteśmy przekonani, że “Radiopikniki i Giełdy sprzętowe” przyczyniły się do rozwoju naszego hobby zarówno w regionie jak i w kraju.


Zapraszamy do odwiedzenia nas przy okazji lub do udziału w zawodach z naszej stacji kontestowej SO5O. Posiadamy i cały czas modernizujemy bazę antenową i sprzętową. Obecnie posiadamy kilka anten typu yagi na pasma 40-10m oraz vertical oraz dipole na pasma 160 i 80m. Chętnych do udziału w zawodach prosimy o kontakt na adres sp5kvw@wp.pl  Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony internetowej: www.sp5kvw.com


Do usłyszenia i do zobaczenia w Różanie!


Za grupę SP5KVW:

1. Jerzy SP5GJH – prezes
2. Wojtek SP5MXZ – vice-prezes d/s sportowych
3. Tadek SP5MXT - skarbnik