Holice-2008.
Dodane przez sp3iq dnia 2008-09-03 / 09:49

Przedstawiamy krótkie sprawozdanie ze spotkań Holice-2008.


Rozszerzona zawartość newsa
Jak co roku Polski Związek Krótkofalowców jest obecny na spotkaniach organizowanych przez CRK w miejscowości Holice, niedaleko Hradec Kralove. Mamy tam standardowe stoisko, podobnie jak stowarzyszenia z OK, OM, S5 i 9A. Spotkania są zawsze organizowane w ostatni pełny weekend sierpnia. W tym roku, spotkania odbywały sie w dniach 29-30 sierpnia (piątek, sobota). Przedstawicielami PZK byli: vice prezes ds sportowych Bogdan SP3IQ i sekretarz generalny Tadeusz SP9HQJ.

Na zdjęciach poniżej ogólny widok na halę główną wystawy.

Widak ogólny

Widok ogólny

W gościnie na stoisku CRK - Czeski Radioklub, organizator wystawy. Drugi od lewej prezes CRK Jaromir Voleś OK1VJV, trzeci od lewej szef Biura QSL Josef OK1ES.

Na stosku CRK


Stoisko miesięcznika Czeskie Radio.

Czeskie Radio


Na zdjęciu poniżej stoisko PZK w chwili otwarcia 29 sierpnia 2008 godz. 9:00.

Stoisko PZK

Poza halą główną na terenach przybocznych tworzy się atmosfera ze "starociami" radiowymi ale nie tylko:

Free-mark

Tradycyjnie na spotkaniach w Holicach, zapraszani są przedstawiciele do Starostwa Powiatowego na spotkanie ze Starostą Holic. Na zdjęciu Bogdan SP3IQ na chwilę przed wystąpieniem na spotkaniu u Starosty.

U Starosty Holic.

Starosta Holic otrzymał pamiątkę z Polski, lampkę górniczą, ufundowaną przez sekretarza generalnego PZK Tadeusza SP9HQJ. Na zdjęciu moment wręczenia lampki górniczej.

Lampka górnicza

Na zdjęciu poniżej, najważniejsza osoba na Holice-2008, Sweta OK1VEY pomysłodawca spotkań w Holicach, szef Radioklubu OK1KHL Radioklub OK1KHL w Holicach liczy ponad 200 członków. Od lewej Tedeusz SP9HQJ, Sweta OK1VEY, Bogdan SP3IQ.

Sweta OK1VEY


Na zdjęciu poniżej Jurek SP9EVP na stoisku PZK. Od lewej Tedeusz SP9HQJ, Jurek SP9EVP, Bogdan SP3IQ.


Jurek SP9EVP

Na zdjęciu poniżej Polska grupa gości na Holice-2008. W tym roku zanotowaliśmy najliczniejszą grupę z Polski licząc od czterech lat.

Goście z Polski.