Znak AT8LH z latarniowca.
Dodane przez sp3iq dnia 2008-08-13 / 17:15
Znak AT8LH to specjalna stacja z działająca z Mahabalipuram na wszystkich pasmach krótkofalarskich z okazji Międzynarodowego Weekendu Latarni Morskich i Latarniowców trwającego od 15 do 24 sierpnia 2008. 
Rozszerzona zawartość newsa

Drodzy przyjaciele,
15 sierpnia  z samego rana będziecie mogli usłyszeć AT8LH – specjalną stacje działającą z Mahabalipuram na wszystkich pasmach krótkofalarskich z okazji Międzynarodowego Weekendu Latarni Morskich i Latarniowców trwającego od 15 do 24 sierpnia 2008.

Zaplanowaliśmy aktywność z historycznego latarniowca, wyglądającego jak świątynia (WLOL IND011) oraz  niedawnego WLOL IND016 nazywanego Mamallapuram & Mahabalipuram, które znajdują się blisko Chennai.

Grupa wolontariuszy  krótkofalarskich z Bangalore Amateur Radio Club -  VU2ARC i Tamil Nadu, wspólnie postawili nasze kraje Pierwszemu Latarniowcowi w eterze.  Sprzęt zawdzięczają Lions Clubs International Amateur Radio Club Station VU2LCI. Zespół nie miał wątpliwości, że to Manohar Arasu VU2UR, który zdobył pierwszą nagrodę w ARLHS, chciałby spędzić większość czasu na CW. Nasz przyjaciel Gopal Madhavan Amateur Radio Society of India & International Director IARU R3 został zaproszony by być z nami wieczorem 15 sierpnia 2008.

Aby otrzymać specjalną kartę QSL, wyślij swoją kartę QSL z kopertą zwrotną.

Więcej na stronie http://www.qrz.com/AT8LH

Przyjaciele, odkopcie swoje log books/karty QSL, żeby zobaczyć z jak wieloma stacjami krótkofalarskimi na Latarniowcach pracowaliście do tej pory i wysuńcie roszczenia do swojej nagrody ARLHS – więcej na http://www.arlhs.com . Więcej o tym wydarzeniu można znaleźć na http://www.illw.org oraz http://www.illw.net

Powiedzcie swoim przyjaciołom i rodzinie o Międzynarodowym Weekendzie Latarni Morskich i Latarniowców.

" 88's from LH " to nasz sygnał wywoławczy AT8LH

De Lion Ajoy - VU2JHM
ARLHS # 1571

PS.
Email od Arasu - VU2UR

Drodzy przyjaciele,
Ten weekend 16 I 17 sierpnia będzie bardzo interesującym dla tych z was, którzy polują na latarniowce. AT8LH z Latarniowców Mahabalipuram Old(IND-011) and New (IND-016) będzie uruchamiany przez grupę amatorów z BARC/LCI. Proszę, spróbujcie QSO i nie zajmujcie się "żuciem szmat", w ten sposób AT8LH będzie mogło mieć więcej QSO w ciągu swojego krótkiego czasu dysponowania.
Dziękuję.
de Arasu VU2UR
Awards Manager,Contest manager,
Monitoring Systems Coordinator of
Amateur Radio Society of India (ARSI)