Zjazd Techniczny Krótkofalowców SP 2023
Dodane przez sp7ukl dnia 2023-08-24 / 15:51
Szanowni Radioamatorzy!

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić Was na "Zjazd Techniczny Krótkofalowców", który odbędzie w dniach 8-10 września 2023. Będzie to wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich pasjonatów krótkofalarstwa, oferujące inspirujące prelekcje, fascynujące warsztaty oraz niezapomniane możliwości spotkań towarzyskich.

Celem tego zjazdu jest stworzenie platformy wymiany wiedzy, doświadczeń i pomysłów między entuzjastami krótkofalarstwa. Będziemy mieli okazję spotkać się z wiodącymi specjalistami z dziedziny krótkofalarstwa, którzy podzielą się swoją wiedzą na temat najnowszych technologii, zastosowań i trendów w tej dziedzinie. Będziecie mieć okazję poznać nowe techniki, rozwiązywać problemy techniczne oraz zainspirować się innymi projektami radioamatorskimi.

Podczas zjazdu planujemy zorganizować wiele interesujących wydarzeń, takich jak:
Prelekcje
Warsztaty praktyczne
Wystawy urządzeń i technologii krótkofalarskich
Wieczorne spotkania i wymiana doświadczeń przy grillu
Oraz last but not least - konkurs PUK - czyli Przydatne Urządzenie Krótkofalarskie - już dzisiaj zachęcamy do dokończenia swoich projektów, a nawet zaprezentowania niedokończonych!

To jest doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty, wymienić się wiedzą i doświadczeniami z innymi pasjonatami krótkofalarstwa.

Miejsce naszego zjazdu, Burzenin, słynie ze swojej pięknej okolicy i przyjaznej radioamatorom atmosfery.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do uczestnictwa w "Zjeździe Technicznym Krótkofalowców". Zarezerwujcie sobie czas od 8 do 10 września 2023 i dołączcie do nas w Burzeninie.

Aby zarejestrować się i uzyskać więcej informacji na temat harmonogramu wydarzeń, opłat rejestracyjnych oraz opcji zakwaterowania, prosimy odwiedzić naszą stronę internetową https://www.zjazdtechniczny.krotkofalowcy.com.pl/

Liczymy na Wasze wsparcie i obecność na tym niezwykłym wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,
Organizatorzy