Zawody Dzień Dziecka 2023
Dodane przez sp5wa dnia 2023-05-28 / 17:23
Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka ma przyjemność zaprosić koleżanki i kolegów do udziału w zawodach z okazji Dnia Dziecka.

1. czerwca od 15:30 do 16:59 UTC (17:30 - 18:59 cz.lokalny) - 2 godziny lekcyjne
W tym dniu wszyscy jesteśmy dziećmi bez względu na wiek i "odcień fryzury" lub długość wąsów albo ich brak.

Będzie to okazja do wspólnej zabawy i jednocześnie przekazanie juniorom pasji do krótkofalarstwa a w tym do współzawodnictwa na paśmie.

Juniorów posiadających już pozwolenia radiowe zachęcamy do udziału w specjalnie dla Was wyróżnionej kategorii "Junior". Spośród Was zdobywca 1. miejsca zostanie mianowany Zwycięzcą Zawodów i wyróżniony statuetką.

Prosimy seniorów o wsparcie idei zawodów i umożliwienie juniorom pracy na paśmie w różnych formach. Szczegóły zawarte są w Regulaminie zawodów. Koledzy, którzy na co dzień nie pasjonują się zawodami również mogą przystąpić do wspólnej zabawy jako Gość zawodów nawiązując minimum 3 łączności z juniorami bez obowiązku wysłania swojego logu.

Według reguł szkolnych zawody będą trwały przez 2 lekcje bez przerwy czyli 2 x 45 = 90 min. Rozpoczynamy w czwartek 1. czerwca o godz. 15:30 UTC (17:30 cz. lokalny).

Rozliczenie zawodów przeprowadzimy własnymi siłami używając strony https://dd.reaktywacja.org.pl/ oraz dedykowanego robota sprawdzającego logi.
Wszelką korespondencję związaną z zawodami prosimy kierować na adres: zawodydd@gmail.com z niezbędnie wpisanym znakiem wywoławczym uczestnika w tytule emaila.

Pełny regulamin znajduje się na stronie https://dd.reaktywacja.org.pl/regulamin/
Zgłoszenia sposorów chętnych do ufundowania nagród dla juniorów prosimy kierować do organizatorów.

73,
de Tomek SP5PY, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS, Kacper SO5KR
Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka
zawodydd@gmail.com
https://dd.reaktywacja.org.pl/