Zawody Dzień Dziecka 2022
Dodane przez sp5wa dnia 2022-05-03 / 23:45
Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka ma przyjemność zaprosić koleżanki i kolegów do udziału w zawodach z okazji Dnia Dziecka. 1 czerwca 2022 r. od 15:30 do 16:59 UTC (17:30 - 18:59 czas lokalny) - 2 godziny lekcyjne.

W tym dniu wszyscy jesteśmy dziećmi bez względu na wiek i "odcień fryzury" lub długość wąsów albo ich brak. Będzie to okazja do wspólnej zabawy i jednocześnie przekazanie juniorom pasji do krótkofalarstwa a w tym do współzawodnictwa na paśmie.
Juniorów posiadających już pozwolenia radiowe zachęcamy do udziału w specjalnie dla Was wyróżnionej kategorii "Junior". Spośród Was zdobywca 1. miejsca zostanie mianowany Zwycięzcą Zawodów i wyróżniony statuetką.
Prosimy seniorów o wsparcie idei zawodów i umożliwienie juniorom pracy na paśmie w różnych formach.
Szczegóły zawarte są w Regulaminie zawodów. Koledzy, którzy na co dzień nie pasjonują się zawodami również mogą przystąpić do wspólnej zabawy jako Gość zawodów nawiązując minimum 3 łączności z juniorami bez obowiązku wysłania swojego logu.

Według reguł szkolnych zawody będą trwały przez 2 lekcje bez przerwy czyli 2 x 45 = 90 min. Rozpoczynamy w środę 1. czerwca o godz. 15:30 UTC (17:30 cz. lokalny).

Rozliczenie zawodów przeprowadzimy własnymi siłami używając strony https://dd.reaktywacja.org.pl/ oraz dedykowanego robota sprawdzającego logi.

Wszelką korespondencję związaną z zawodami prosimy kierować na adres: zawodydd@gmail.com z niezbędnie wpisanym znakiem wywoławczym uczestnika w tytule emaila.

Pełny regulamin znajduje się na stronie https://dd.reaktywacja.org.pl/regulamin/

Sponsorów nagród dla juniorów zapraszamy do kontaktu z organizatorami.
Do usłyszenia w zawodach.

73, de Rada Pedagogiczna Zawodów Dzień Dziecka - organizatorzy:
Kacper SO5KR, Tomek SP5PY, Bogdan SP5WA, Paweł SQ5STS
e-mail: zawodydd@gmail.com
https://dd.reaktywacja.org.pl/