IARU HF CHAMPIONSHIP 2008 ...
Dodane przez sp3iq dnia 2008-07-14 / 10:01
Zawody IARU HF Championship 2008 przeszły do historii. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom zawodów, przede wszystkim operatorom którzy dowołali się do stacji SN0HQ i teraz te QSO's stanowią punktację SN0HQ..
Rozszerzona zawartość newsa

Zawody IARU HF Champinship 2008 przeszły do historii. Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom zawodów, przede wszystkim operatorom którzy dowołali się do stacji SN0HQ i teraz te QSO's stanowią o punktacji SN0HQ, oraz wszystkim operatorom Zespołu SN0HQ. W ramach Zespołu SN0HQ szczególne podziękowania należą się:

1. Kapitanowi Zespołu SN0HQ Tomaszowi Niewodniczańskiemu SP6T za koordynację całością przedsięwzięcia.

2. Właścicielom stacji SN0HQ (głównych i rezerwowych), na których barkach leżało przygotowanie stacji do zawodów: SP2FAX, SP2JMB, SP3GEM, SP3KEY, SP4Z, SP4MPG, SP5ELASP6CZ, SP6IXF, SP6RZ, SP6T, SP6AEG, SP7GIQ, SP7SP, SP7JQQ, SP8BRQ, SQ8JLA, SP9QMP.

3. Zygmuntowi SP5ELA i Michałowi SP5AAJ za sprawne administrowanie siecią i serwerami zarówno przed zawodami jak i przede wszystkim w czasie zawodów.

4. Wszystkim operatorom za cały rok przygotowań, za konieczność dokonania wielu wyrzeczeń osobistych i rodzinnych, branie udziału w treningach, wielkie zaangażowanie w czasie zawodów a przede wszystkim wykazanie wielkiego ducha współzawodnictwa sportowego.

5. Krzysztofowi SP5KP, który przygotował rozszerzenia bazy danych specjalnie dla potrzeb Zespołu SN0HQ.

6. Dziękujemy również naszym dziewczynom w Zespole SN0HQ: SP7Angelice, Donacie SP5HNK, Barbarze SQ5BB  oraz Agnieszce SP2AGA , bez ich udziału i pomocy Mistrzostwa nie były by takie same.


Cały ten wysiłek włożony w zawody IARU HF CHAMPIONSHIP jest sukcesem PZK, czyli nas wszystkich, członków Polskiego Związku Krótkofalowców.

Już w tej chwili rozpoczynają się przygotowania do HF CHAMPIONSHIP 2009. Niebawem odbędzie spotkanie Zespołu SN0HQ, na którym będą podsumowane zawody w 2008 i nastąpi rozpoczęcie cyklu przygotowań do edycji w roku 2009.


Prezydium ZG PZK.

Komunikat PZK przed zawodami IARU HF CHAMPIONSHIP