Ankieta w ramach przygotowań do warsztatowej części Konferencji Generalnej 1. Regionu IARU 2021
Dodane przez SP7TEV dnia 2021-05-13 / 17:44
Ankieta w ramach przygotowań do warsztatowej części Konferencji Generalnej 1. Regionu IARU 2021

Ważne!

Pomóż nam zbadać słabe i mocne strony krótkofalarstwa w Polsce!

Stowarzyszenia krótkofalowców z Regionu 1 IARU podjęły się przeprowadzania analizy stanu krótkofalarstwa w swoich krajach, zbadania mocnych i słabych stron a także zewnętrznych zagrożeń i szans na rozwój naszego hobby.

W związku z tym w imieniu PZK, jako członka IARU, zwracamy się z prośbą do wszystkich krótkofalowców w Polsce o wypełnienie ankiety SWOT znajdującej się pod poniższym linkiem: 

Stan krótkofalarstwa w Polsce

https://forms.gle/Re75F5CexnQxLqDG7  (link nie jest już aktywny)

Przed wypełnieniem ankiety prosimy o uważne przeczytanie objaśnień.

Do wypełnienia ankiety zapraszamy wszystkich krótkofalowców, aktywnych i nieaktywnych, nasłuchowców i innej maści pasjonatów łączności radiowych. Zaproszenie jest adresowane do osób będących członkami PZK, innych organizacji, a także samotników.

Więcej wyjaśnień w samej ankiecie. Nie czekaj! Wypełnij już dzisiaj (ogromna prośba: niby zalecaliśmy, żeby nie później niż do dnia 23.05.2021 r. (do tego dnia wpłynęło ok. 270 odpowiedzi), ale... absolutnie definitywny i nieprzekraczalny termin to 28.05.2021 r.) i pochwal się tym na social mediach! 😊

Wielkie dzięki z góry za wkład!!! 😊

Ankietę koordynuje Zespół przedstawicieli PZK na obrady Konferencji Generalnej IARU R1 2021 w następującym składzie: Kol. Mariusz Busiło SP5ITI, Kol. Michał Brennek SP2J, Kol. Tomasz Ciepielowski SP5CCC, Kol. Piotr Wilkoń SQ8L i Kol. Paweł Zakrzewski SP7TEV.

Info: Paweł SP7TEV, Mariusz SP5ITI