Ewidencja SP EmCom PZK na nowych zasobach serwerowych.
Dodane przez SP9XWM dnia 2020-02-12 / 10:21
Koleżanki i Koledzy,

dokonaliśmy przejścia Centralnej Ewidencji Zasobów SP EmCom PZK z zewnętrznych zasobów hostingowych i domeny, w pełni na zasoby PZK.

Oznacza to, że strona od niedzieli 9 lutego 2020, po wykonaniu testów stabilności oraz sprawdzeniu funkcjonalności wysyłania powiadomień, jest dostępna pod nowym adresem: https://emcom-cez.pzk.org.pl

Dotychczasowa strona pod adresem https://emcom.wasr.pl/ ulega wygaszeniu z dniem 15 lutego 2020 - do tego terminu działa jeszcze automatyczne przekierowanie z emcom.wasr.pl na emcom-cez.pzk.org.pl.

Kompletna baza danych członków została przeniesiona w 100% z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W terminie do 15.02.2020 kopia bazy na emcom.wasr.pl zostanie
usunięta wraz z całym silnikiem i interfejsem strony, co zakończy okres przejściowy.

Prosimy o korzystanie już tylko i wyłącznie z nowego adresu https://emcom-cez.pzk.org.pl/ Prosimy osoby mające podlinkowane w swoich zasobach stary adres portalu, o zamianę na nowy adres.

Błażejowi SQ3TGV bardzo dziękujemy za dotychczasową administrację, ogromny trud i wkład włożony w stworzenie tego portalu i jego administrację techniczną.

Od 03.02.2020 rolę administratora technicznego portalu przejął Kol. Michał SQ9EZG,członek nowosądeckiego Radioklubu SP9RNS oraz Krakowskiej Amatorskiej Sieci Łączności Kryzysowej.

Pozdrawiam
Vy 73, Michał SP9XWM
EmCom Manager PZK, Koordynator PZK ds. Łączności Kryzysowej.