Zmiana Webmastera Warszawskiego Oddziału Terenowego PZK
Dodane przez sp3iq dnia 2008-06-20 / 09:15
Informujemy, że Janusz SP5JXK, dotychczasowy Webmaster OT-25 zrezygnował z redagowania strony internetowej Warszawskiego Oddziału Terenowego PZKRozszerzona zawartość newsa

Informujemy, że Janusz SP5JXK, dotychczasowy Webmaster OT-25 zrezygnował z redagowania strony internetowej Warszawskiego Oddziału Terenowego PZK.

Ponieważ całą poprzednią kadencję 2004-2008 pracy w prezydium ZG PZK współpracowaliśmy w Januszem SP5JXK, niniejszym składamy Januszowi podziękowania za wzorową współpracę, która spowodowała rozwój nie tylko portalu WOT. Jak wynika z adresu portalu WOT http://www.ot25.pzk.org.pl , jest częścią domeny PZK, co powoduje, że łączne koszty domeny PZK są pokrywane przez ZG PZK. Istnieje wiele portali i stron internetowych korzystających z domeny PZK, zwłaszcza portale Oddziałów Terenowych PZK i Kluby PZK. Właśnie ze względu na użytkowanie wspólnej domeny pzk.org.pl, koszty są rozłożone i są relatywnie niskie, niż w przypadku gdyby każdy portal finansował się oddzielnie.

Informujemy, że obecnie Webmasterem i Redaktorem  portalu WOT został Zygmunt SP5ELA. Zygmuntowi SP5ELA życzymy powodzenia w jego pracy oraz deklarujemy jak najdalej idącą pomoc.

Natomiast Janusza SP5JXK prosimy o dalszą współpracę, zwłaszcza w redakcji prowadzonych przez niego następujących portali:
SP-Contest http://sp5psl.pzk.org.pl/grafika/sp-contest/
DIG-SP http://www.digsp.pzk.org.pl/
SP5PSL http://www.sp5psl.pzk.org.pl/
oraz pracy w Komisji ds Contestingu przy ZG PZK

Piotr SP2JMR i Bogdan SP3IQ.