ŁÓDZKIE SPOTKANIE KRÓTKOFALOWCÓW
Dodane przez SP7TOP dnia 2019-09-18 / 00:33
Serdecznie zapraszamy Koleżanki i Kolegów krótkofalowców oraz sympatyków naszego hobby z regionu Łódzkiego wraz z rodzinami w najbliższą sobotę, 21 września 2019 od godziny 10:00 do 18:00 do MOSiR - Stawy Jana przy stadionie Orlika przy ulicy Rzgowskiej 247 w Łodzi na Łódzkie Spotkanie Krótkofalowców.

Chcielibyśmy, aby zaplanowane na świeżym powietrzu spotkanie miało formę pikniku - spotkania ludzi w różnym wieku, wypoczynku połączonego z grillowaniem. Byłoby to również połączone z naszym hobby - krótkofalarstwem, w związku z czym ustawilibyśmy stanowiska do pracy radiowej, anteny i sprzęt.

Chęć uczestnictwa w spotkaniu deklarują również harcerze, którzy zainteresowani są współpracą z krótkofalowcami, co jest kontynuacją działań Sławka SQ7PGW i Roberta SP7RHA.

Nasze starania mają na celu integrację środowiska łódzkich pasjonatów łączności radiowych i popularyzację naszego hobby wśród społeczeństwa, a szczególnie wśród młodzieży.
Będzie miejsce na ustawienie sprzętu radiowego i anten, miejsce na grilla. Trzeba zapewnić sobie zasilanie do radiostacji i prowiant.
Będziemy mieli wsparcie Kolegów z klubów SP7PLO i SP7PGK.

Dodatkowe informacje w zarządzie OT15 oraz u Kolegów Sławka SQ7PGW i Roberta SP7RHA.
Informację przekazał Sławek SQ7PGW

Info: Jan SP7TOP