V Piknik Krótkofalowców Regionu Łódzkiego
Dodane przez sp7ukl dnia 2019-08-23 / 23:11
Koleżanki i Koledzy

Mamy przyjemność zaprosić Was na Piąty Jubileuszowy piknik Radiowy - Krótkofalowców Regionu Łódzkiego.

Tegoroczna edycja będzie się różnić od poprzednich. Jakiś czas temu spotkaliśmy się na niedzielnych śniadaniach krótkofalowców, a teraz zapraszamy w sobotę 31 sierpnia 2019 r.

Zapraszamy do zaprezentowania Waszych pomysłów, nowych i starych transceiverów, nowych rozwiązań antenowych, czy też osprzętu pomocnego do jeszcze dalszych QSO. Nieoficjalnie możemy poinformować, że będzie do pokręcenia gałką K3S, jakieś kilowatowy wzmacniacz do pogłaskania i na razie tyle z "przecieków".

Jak zawsze zapewniamy miejsce na rozwieszenie / postawienie anten, miejsce do grillowania, trawnik do rozłożenia kocyka i zapewniamy pogodę.

Zabierzcie ze sobą:
Dobry humor, wiadro z prądem, kilka kawałków kiełbasy ( tak po 10 deko/hamsa), chleba naszego powszedniego w kromkach, lub cokolwiek innego do jedzenia i picia. Macie grilla przewoźnego, to zabierzcie. Cokolwiek nam braknie to się podzielimy lub sobie dokupimy. Starajmy się korzystać z terenu i sprzętu ekologicznie; polecamy papierowe tacki, drewniane sztućce, papierowe kubeczki.

Termin spotkania to 31 sierpnia od godz. 10 na terenie MOSiR w Pabianicach ul. Bugaj 110 za mostkiem, przy drugim stawie.
Ośrodek jest po remoncie i można korzystać z atrakcji: http://www.mosir.pabianice.pl/businka.html

Jak trafić na miejsce pikniku znajdziecie tu: http://piknik.krotkofalowcy.com.pl/lokalizacja.html

Organizatorzy:
Cezary SP7UKL i Tomek SP7V