Małgorzata Dolecka SP2MDA S.K.
Dodane przez SP5ELA dnia 2018-02-10 / 06:54
Z ogromnym żalem i smutkiem przekazuję informację otrzymaną od Waldka SP2EUI i Mariusza SQ2BNM. W dniu wczorajszym (6 lutego 2017) w godzinach rannych zmarła w szpitalu Nasza Koleżanka Małgosia SP2MDA.

Małgosia była wieloletnim członkiem Oddziału Toruńskiego PZK, członkiem założycielem klubu SP YL C oraz członkiem założycielem klubu SP2TMT. Wraz ze śp. Michałem SP2BKZ stanowili wspaniałe małżeństwo krótkofalarskie, słynące z nietuzinkowych pomysłów oraz ich realizacji. Wielu z Nas pamięta słynne wyprawy nad Jeziorak do Chmielówki, Rajdy Pieczonego Ziemniaka w okolicach Torunia oraz wiele innych inicjatyw i pomysłów.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczynają się o godzinie 11.00 w sobotę 10 lutego 2018 r. mszą w Kościele Polsko-Katolickim przy ulicy Gałczyńskiego w Toruniu.

Jest to cmentarz św. Jerzego obok klubu KAMELEON (Osiedle Młodych), w Kameleonie mieści się klub SP2PMK. Po mszy nastąpi odprowadzenie urny z prochami Małgosi SP2MDA do miejsca pochówku, gdzie spocznie obok śp. Michała SP2BKZ.

Cześć Jej pamięci!
_________________
Piotr SP2SWR