SP Contest Maraton 2017 i regulamin SPCM 2018
Dodane przez SP5ELA dnia 2018-01-12 / 03:45
Witam

Proszę o zamieszczenie poniższych informacji.

1. SPCM 2017
Współzawodnictwo w zawodach krajowych, SP Contest Maraton 2017, dobiegło końca. Końcowe, nieoficjalne wyniki zamieszczone są na portalu PZK, w zakładce Współzawodnictwa. Zestawienie zawiera kilkanaście tysięcy danych, mogą w nim wystąpić błędy, które proszę zgłaszać na adres sp9gfi at wp.pl. Po okresie reklamacji, które można zgłaszać do 21 stycznia br., zostaną ogłoszone wyniki oficjalne.

2. SPCM 2018
W bieżącym roku kontynuowane będzie współzawodnictwo w zawodach krajowych, SP Contest Maraton. Jest to już jedenasta edycja współzawodnictwa, prowadzona pod patronatem Polskiego Związku Krótkofalowców, który jest również sponsorem nagród. Jednym z celów współzawodnictwa jest wyłonienie najlepszych operatorów, zwiększenie aktywności nadawców oraz wprowadzenie sportowej rywalizacji, również między oddziałami PZK.
Do współzawodnictwa wybrano z kalendarza zawodów 20 najpopularniejszych contestów. Wynik końcowy w danej kategorii to suma punktów z piętnastu najlepszych wyników zawodów. W regulaminie SP Contest Maratonu, który jest opublikowany w zakładce Współzawodnictwa, wystąpiła drobna zmiana w liście zawodów.

Zapraszamy do współzawodnictwa.

Komisja współzawodnictwa:
Krzysztof SP1MGM, Grzegorz SQ9E, Kazimierz SP9GFI

Informacja Kazik SP9GFI