Tygodnik Krótkofalowca 036/42/2017
Dodane przez SQ7AN dnia 2017-10-20 / 20:59
Witam Czytelników

Ukazał się trzydziesty szósty numer Tygodnika Krótkofalowca.
Serdecznie zapraszamy do lektury!

Niezależnie od publikacji na portalu PZK Tygodnik Krótkofalowca jest rozsyłany co tydzień do subskrybentów. Zapisywanie i wypisywanie z subskrypcji - link poniżej panela logowania do portalu PZK (Oznaczony "NEWSLETTER").

Dostajemy od Was - drodzy czytelnicy - sporą liczbę listów pocztą elektroniczną. Nie wystarcza czasu, aby odpowiadać na każdy list z osobna, więc postaramy się odpowiedzieć na najczęściej pojawiające się wątki:

Podziękowania i życzenia
Wielkie dzięki za wszystkie miłe słowa podziękowań i zachęty, doceniamy każdy list ze słowami uznania dla pracy naszej Redakcji, ale także dziękujemy za każdą konstruktywną krytykę, ale nie "Weźmy się i zróbcie"... Dostajemy tygodniowo kilkadziesiąt listów z pomysłami: o czym napisać, co zorganizować, czym się zająć. Redakcja ma ograniczone zasoby - jest nas zaledwie kilku, a Was - czytelników - kilka tysięcy. Jeżeli zatem masz jakiś ciekawy pomysł, prosimy o podanie, jak i kto ma go zrealizować i opisać?

Zamówienie i rezygnacja z subskrypcji
Tygodnik Krótkofalowca dostarczany jest bezpłatnie wszystkim chętnym. Aby dołączyć do listy dystrybucyjnej z której korzystamy, należy wysłać wiadomość (e-mail) na adres: ks@pzk.org.pl z tekstem subscribe w temacie wiadomości.
W temacie, a nie w treści (pole treści może zostać puste).

LINK do Tygodnika Krótkofalowca (036/42/2017)

Miłej lektury!
W imieniu Redakcji Tygodnika Krótkofalowca
Remi SQ7AN