SN0HQ w zawodach IARU HF - już w sobotę!
Dodane przez 3z6aef dnia 2017-07-04 / 18:02
Już za 3 dni - 8/9 lipca 2017 odbędzie się największa krótkofalarska impreza „contestowa” świata czyli Mistrzostwa HF IARU (Mistrzostwa IARU na Falach Krótkich). Celem tych zawodów jest aktywizacja jak największej ilości stacji ze wszystkich stowarzyszeń członkowskich IARU, a także stacji jeszcze dotychczas niezrzeszonych. Drugim celem jest współzawodnictwo pomiędzy reprezentacjami poszczególnych krajów.

Reprezentacja Polskiego Związku Krótkofalowców, wzorem lat ubiegłych, startuje pod znakiem SN0HQ.

Każdy kto ma możliwość pracy w tych zawodach powinien ją wykorzystać

Koleżanki i Koledzy Krótkofalowcy, wołajcie naszą stację SN0HQ, ponieważ IARU HF HQ to jedyne zawody, w których nasza aktywność przekłada się bezpośrednio na wynik naszej reprezentacji, a to z kolei jest swoistym testem aktywności polskich krótkofalowców.

Tak się złożyło, że przed samymi zawodami w miesięczniku QST ukazała się wzmianka na temat zawodów IARU i widać tam dwóch ludzi w pięknych żółtych koszulkach SN0HQ na okładce:

http://www.arrl.org/images/view/QST_Page/Covers/QS7_2017_Cover.jpg

Na okładce nr 7/2017 miesięcznika ARRL "QST" znajduje się zdjęcie autorstwa Henryka Kotowskiego SM0JHF wykonane w QTH Jeremiego Susa SP7JQQ. Od lewej: Paweł Piotrowski SP7AH, a po prawej Dariusz Karcz SQ7FPD. Okladki "QST" nie publikujemy z powodu braku praw do publikacji.

Taka promocja może zaowocować (oby tak było!) większą ilością QSO ze strony stacji SP.

Więcej informacji na stronie:
http://sn0hq.org.pl

Regulamin zawodów IARU HF Championship:
http://sn0hq.org.pl/regulamin.php

Do usłyszenia w zawodach!

Prezydium ZG PZK

[info: SP2JMR]